Yıpranmış Saç Bakımı

17 Temmuz 2018

Yıpranmış Saç Bakımı

Saça yapılan tüm uygulamalar (boyama, düzleştirici, maşa, röfle, perma) saça zarar vererek saç tellerinin incelmesine, kurumasına neden olur. Yıpranan saçlar zamanla dökülür ve azalır. Bu nedenle saç bakımı yapmak oldukça önemlidir.

Yapılan saç bakımı yıpranan saçları canlandırarak, hacim kazandırır ve saç derisinde kökten uca bir yenilik sağlar. Bu sebeple saç tipine uygun ürünler ile saça doğru bakımı yapmak oldukça önemlidir.

Natura keratin ürünleri içeriğindeki doğal bileşimler ile saça zarar vermeden bakım yapar ve saçtaki yenilenmeyi sağlar. Saçın keratin ihtiyacını karşılar ve vitamin eksikliğini giderir. Her ihtiyaca yönelik saç bakım maskelerini, bakım kürlerini natura keratinde bulmak mümkündür.
Yıpranmış Saç Bakımı

Eğer saçlarınız boyalı ve yıpranmış ise saçınızı sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için boya koruyucu saç maskesi kullanabilirsiniz. Böylece saçlarınızın hasarlı ve yıpranmış yapısını ortadan kaldırabilir ve boyanın da saçınızda uzun süre canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süreli istediğiniz renkteki saçı koruyarak pürüzsüz bir saç elde edebilirsiniz.

Fakat saçlarınız çok fazla yıpranmış ve koparak dökülmeler oluşmuşsa saçlarınıza sadece keratin içerikli saç maskeleri veya saç kremleri yeterli olmayacaktır. Bunların yerine saf ve doğal keratin olan brezilya fönü ile keratin takviyesi yapmanız gerekmektedir. Brezilya fönü ile yapmış olduğunuz keratin yüklemesinde saçlarınızın ihtiyacı olan keratini kazandırır ve saçlarınızı pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 

Bu bakım sayesinde saçlarınızı aşırı yıpranmış yapısından kurtararak saçlarınıza kalıcı bir onarım sağlayabilirsiniz. Natura Keratin brezilya fönü uygulaması ile saçınıza profesyonel şekilde kaliteli bir uygulama yapabilirsiniz. Böylece uzun süreli kalıcı düz saçlar elde etmenin yanında saçlarınızı hasarlı ve yıpranmış yapısından da kurtarabilirsiniz. 

Saç botoksu olarak adlandırılan Natura Keratin saç botoksu ürünü ile hasar görmüş ve yıpranmış saçlarınıza derinlemesine bakım ve onarım sağlar. Fakat bu ürünün brezilya fönü kadar düzleştirme etkisi yoktur. Uygulama sonrasında saçlarınız hafif fönlü ve parlak ve canlı olarak gözükür. İstenilen canlılığı ve parlaklığı kazandırdığınız saçlarınızın sağlıklı bir yapıda olmasını ve matlık ve cansızlık gibi sorunlarında ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
%20 Natura Keratin Bakımı 120 Ml
Natura Keratin Bakımı 120 Ml

350,00 TL

280,00 TL
%20 Natura Keratin Bakım Seti Small
Natura Keratin Bakım Seti Small

450,00 TL

360,00 TL
%23 Natura Keratin Bakım Seti Medium
Natura Keratin Bakım Seti Medium

600,00 TL

460,00 TL
%29 Natura Keratin Bakımı 240 Ml
Natura Keratin Bakımı 240 Ml

700,00 TL

500,00 TL
%32 Korban Keratin Bakımı 100 Ml
Korban Keratin Bakımı 100 Ml

250,00 TL

170,00 TL
%20 Natura Keratin Bakım Seti Large
Natura Keratin Bakım Seti Large

1.000,00 TL

800,00 TL