17 Temmuz

Keratin Doğal Kıvırcık Saçı Düzleştirir Mi

Keratin Doğal Kıvırcık Saçı Düzleştirir Mi


Evet, Natura keratin extra ile tek uygulamada 6 aya kadar düzleştirme sağlayabilirsiniz.
İhtiyaca göre bazı durumlarda 2. seans ve 3. seans uygulanması gerekebilir.

Brezilya fönü uygulamaları ile kıvırcık saçlar düzleştirilebilir. Ayrıca saçlarınızın daha canlı ve parlak gözükmesini sağlayabilirsiniz. Brezilya fönü uygulamalar ile saç tellerinizi pürüzlerden arındırabilir ve saçınızın pürüzsüz gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Kıvırcık saçları düzleştirmenin yanında kimyasal işlemlerden dolayı aşınmış ve yıpranmış saçlar için saç sağlığını geri kazandırabilirsiniz. Natura Keratin Brezilya Fönü uygulamaları ile saçlarınızın kabarık ve zor şekil alan yapısından uzaklaştırarak parlak ve düz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda sürekli fön çektirme derdinden de sizi kurtararak saçlarınız daha fazla ısı ile şekillendiricilerin etkilerine karşı da maruz bırakmaz ve zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.  
Boya, perma, röfle ve saç boyalarının verdiği zararlardan kurtulmak için uygulayabileceğiniz brezilya fönü uygulaması ile saçlarınızı canlı ve parlak bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yıpranmış saç tellerinin cansız ve mat gözükmesini engelleyerek saçların kökten uca onarılmasını da sağlayabilirsiniz. Her saç teline nüfuz eden keratin ile saçların derinlemesine onarım sağlar.  

Natura Keratin Brezilya Fönü uygulaması ile saç hücreleri yenilenerek uzun süre kalıcı bir fön imkanı sağlamakla birlikte saçlarınızın onarılması ile birlikte saçlarınızın sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını da sağlayabilirisiniz. Natura Keratin Brezilya Fönü uygulamaları ile saçınıza mükemmel canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda kıvırcık saçlarınıza da kalıcı bir düzlük elde edebilirsiniz. Natura Keratin ile hasar görmüş ve yıpranmış saçlarınıza bakım ve onarım sağlayabilir ve saçlarınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Uyguladığınız brezilya fönü saçınızda etkisini kaybettiğinde saçlarınızın canlı ve parlak görüntüsü azalır fakat eskisi gibi yıpranmış yapısına dönüşmez. Brezilya fönü uygulaması etkisini tamamen kaybettiğinde ise tekrar yeni bir uygulama yapabilirsiniz.
52 ms