Hamile Ve Emziren Anneler Keratin Tedavisi Yapabilir Mi?

16 Ekim 2020

Hamile Ve Emziren Anneler Keratin Tedavisi Yapabilir Mi?

Hamile ve emziren anneler için brezilya fönü uygulamasının içerdiği formaldehit nedeniyle kullanmaları önerilmez. Natura Keratin brezilya fönü uygulamasının içerdiği formaldehit miktarı yasal sınırın altındadır. En hassas saç tellerine bile zarar vermeden bakım yapar. Fakat az miktar da olsa formaldehit içerdiğinden tercih edilmemesinde fayda vardır.

Eğer hamilelik veya emzirme dönemlerinde saçlarınızın çok fazla yıpranmasından veya aşırı kuruluğundan şikayetçiyseniz ve bu durumu da günlük bakımlarla, saç spreyi veya saç maskeleri ile aşamadıysanız bu dönemlerde kimyasal ve formaldehit içermeyen saç bakım ürünü olan Natura Keratin Saç Botoksunu tercih edebilirsiniz ve bebeğinize ve kendinize hiçbir zarar vermeden saçlarınızdaki hasarları ve yıpranmaları ortadan kaldırabilirsKesiniz. Natura Keratin saç botoksu içerisinde formaldehit bulundurmaması ile hiçbir tehlike taşımaz ve saçın ihtiyacı olan keratini de saçınıza tekrar geri kazandırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Saç botoksu nedir? yazımıza mutlaka göz atın.
 

Hamilelikte keratin bakımı yapılır mı?

Hamilelik dönemi her kadın için özel bir dönemdir. Yediğinden içtiğinden kullandığı kozmetik ürünlere kadar herşeye daha dikkat etmelidir. Bu dönemde saç bakımı yaptırmak isteyen anne adaylarının da internette en çok arattığı soruların başında Hamileyken keratin yapılır mı? Keratin bakımı hamilelikte zararlı mıdır? Gebelikte kalıcı fön yapılır mı? gelmektedir.

Hamileleik döneminde brezilya fönü gibi kalıcı düzleştirme sağlayan ürünler kesinlikle zararlıdır. Kullanılmamalıdır. Natura keratin bakım ürünleri ve saç botoksu keratini kullanılabilinir. Fakat bazı kuaförlerde keratin bakımı olarak formaldehit içeren keratinler kullanılmaktadır. Kullanılan markanın içeriği çok önemlidir.
 

Emziren anne keratin bakımı yaptırabilir mi?

Emzirme dönemi hamilelik dönemi kadar olmasa da yine annelerin kullandıkları ürünlere dikkat etmesi gerektiği bir dönemdir. Hamlilelik döneminde olduğu gibi emzirirken de brezilya fönü keratin bakımı yada kalıcı fön kullanılması önerilmemektedir. Natura keratin saç bakım ürünleri ve keratin botoks ürünü kullanılabilir. Natura Keratin Saç Botoksu ile hasarlı ve yıpranmış saçlarınızı onararak bakım ve onarım sağlayabilirsiniz. Bu ürün formaldehit ve zararlı kimyasallar içermediğinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu saç bakım ürününün içinde bitkisel ve sertifikalı ürünler kullanıldığından saçlarınıza zarar vermeden bakım yapmanızı sağlar.

Natura Keratin Saç Botoksu ile güneşin zararlı ışınları, rüzgar, kuru hava veya nemli hava gibi çevresel faktörlerin etkisiyle ya da yapılan yanlış uygulamalar veya kimyasal işlemler nedeniyle saçlarınızda oluşan kırıklar matlıklar ve yıpranmaların temel nedeni saçınızdaki keratin eksikliğidir. Keratin eksikliğinden dolayı yıpranmış ve matlaşmış saçlarınızı bu dönemlerde Natura Keratin Saç Botoksu ile onarabilirsiniz.
%43 KAMPANYA Natura Keratin Bakımı 120 Ml
Natura Keratin Bakımı 120 Ml

800,00 TL

460,00 TL
%45 KAMPANYA Natura Keratin Bakım Seti Small
Natura Keratin Bakım Seti Small

1.000,00 TL

550,00 TL
%42 KAMPANYA Natura Keratin Bakım Seti Medium
Natura Keratin Bakım Seti Medium

1.200,00 TL

700,00 TL
%28 Korban Keratin Bakımı 100 Ml
Korban Keratin Bakımı 100 Ml

500,00 TL

360,00 TL
%33 Korban Keratin Bakım Seti
Korban Keratin Bakım Seti

750,00 TL

500,00 TL
%35 Korban Keratin Bakım Seti - Argan
Korban Keratin Bakım Seti - Argan

1.000,00 TL

650,00 TL
%44 Natura Keratin Bakım Seti Large
Natura Keratin Bakım Seti Large

2.500,00 TL

1.400,00 TL
%36 Korban Keratin Bakımı 1000 Ml
Korban Keratin Bakımı 1000 Ml

5.000,00 TL

3.200,00 TL