• Türkçe
0

Hamile Ve Emziren Anneler Keratin Tedavisi Yapabilir Mi?

Hamile Ve Emziren Anneler Keratin Tedavisi Yapabilir Mi?

Hamile Ve Emziren Anneler Keratin Tedavisi Yapabilir Mi?
  • 16 Ekim 2020, Cuma
  • 8012
Hamile ve emziren anneler için brezilya fönü uygulamasının içerdiği formaldehit nedeniyle kullanmaları önerilmez. Natura Keratin brezilya fönü uygulamasının içerdiği formaldehit miktarı yasal sınırın altındadır. En hassas saç tellerine bile zarar vermeden bakım yapar. Fakat az miktar da olsa formaldehit içerdiğinden tercih edilmemesinde fayda vardır.

Eğer hamilelik veya emzirme dönemlerinde saçlarınızın çok fazla yıpranmasından veya aşırı kuruluğundan şikayetçiyseniz ve bu durumu da günlük bakımlarla, saç spreyi veya saç maskeleri ile aşamadıysanız bu dönemlerde kimyasal ve formaldehit içermeyen saç bakım ürünü olan Natura Keratin Saç Botoksunu tercih edebilirsiniz ve bebeğinize ve kendinize hiçbir zarar vermeden saçlarınızdaki hasarları ve yıpranmaları ortadan kaldırabilirsKesiniz. Natura Keratin saç botoksu içerisinde formaldehit bulundurmaması ile hiçbir tehlike taşımaz ve saçın ihtiyacı olan keratini de saçınıza tekrar geri kazandırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Saç botoksu nedir? yazımıza mutlaka göz atın.
 

Hamilelikte keratin bakımı yapılır mı?

Hamilelik dönemi her kadın için özel bir dönemdir. Yediğinden içtiğinden kullandığı kozmetik ürünlere kadar herşeye daha dikkat etmelidir. Bu dönemde saç bakımı yaptırmak isteyen anne adaylarının da internette en çok arattığı soruların başında Hamileyken keratin yapılır mı? Keratin bakımı hamilelikte zararlı mıdır? Gebelikte kalıcı fön yapılır mı? gelmektedir.

Hamileleik döneminde brezilya fönü gibi kalıcı düzleştirme sağlayan ürünler kesinlikle zararlıdır. Kullanılmamalıdır. Natura keratin bakım ürünleri ve saç botoksu keratini kullanılabilinir. Fakat bazı kuaförlerde keratin bakımı olarak formaldehit içeren keratinler kullanılmaktadır. Kullanılan markanın içeriği çok önemlidir.
 

Emziren anne keratin bakımı yaptırabilir mi?

Emzirme dönemi hamilelik dönemi kadar olmasa da yine annelerin kullandıkları ürünlere dikkat etmesi gerektiği bir dönemdir. Hamlilelik döneminde olduğu gibi emzirirken de brezilya fönü keratin bakımı yada kalıcı fön kullanılması önerilmemektedir. Natura keratin saç bakım ürünleri ve keratin botoks ürünü kullanılabilir. Natura Keratin Saç Botoksu ile hasarlı ve yıpranmış saçlarınızı onararak bakım ve onarım sağlayabilirsiniz. Bu ürün formaldehit ve zararlı kimyasallar içermediğinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu saç bakım ürününün içinde bitkisel ve sertifikalı ürünler kullanıldığından saçlarınıza zarar vermeden bakım yapmanızı sağlar.

Natura Keratin Saç Botoksu ile güneşin zararlı ışınları, rüzgar, kuru hava veya nemli hava gibi çevresel faktörlerin etkisiyle ya da yapılan yanlış uygulamalar veya kimyasal işlemler nedeniyle saçlarınızda oluşan kırıklar matlıklar ve yıpranmaların temel nedeni saçınızdaki keratin eksikliğidir. Keratin eksikliğinden dolayı yıpranmış ve matlaşmış saçlarınızı bu dönemlerde Natura Keratin Saç Botoksu ile onarabilirsiniz.
 

Hamileler brezilya fönü yaptırabilir mi?

Brezilya fönünü hamile annelerin kullanması doğru değildir. Ama Doktorlarına danışarak Keratin bakımı yaptırabilirler.
 

Brezilya fönü hamilelikte zararlı mı?

Brezilya fönü hamilelikte tamamen zaralı diye bir ibare yoktur. Fakat çıkan koku ve duman az miktarda da olsa hamilelikde önerilmemektedir.
 

Gebelikte keratin botoks

Keratin bakımı hamile annelerin kullanımını Doktorlarına danışarak yaptırabilirler.
 

Keratin botoks hamileler kullanabilirmi?

Keratin botoks hamile annelerin kullanımını Doktorlarına danışarak yaptırabilirler.
 

Hamileyken brezilya fönü yapılır mı?

Brezilya fönünu hamile annelerin kullanması doğru değildir.Ama Doktorlarına danışarak Keratin bakımı yaptırabilirler.
 

Hamilelikte kalıcı fön yapılır mı?

Kalıcı fönün hamile annelerin kullanması doğru değildir. Doktorlarına danışarak Keratin bakımı yaptırabilirler.
 

Keratin bakımı hamilelikte zararlı mı ?

Keratin bakımını hamile anneler Doktorlarına danışarak yaptırabilirler.
 

Hamilelikte saç dökülmesi

Hamilelikte saç dökülmesi genel olarak görülmemektedir. Kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.
 

Doğumdan sonra saç dökülmesi

Doğumdan sonra saç dökülmesi problemi yaşabilirsiniz. Genelde hamilelikte saçlarımız fazla dökülmediği için doğum sonrası bu problemle karşılaşabilirsiniz.
 

Keratin Bakım Fiyatları

Keratin bakımı fiyatları aslında kullanılan ürüne bağlıdır, natura keratin günümüzde sıkça kullanılan ve tavsiye edilen trend bir bakım ürünü olmuştur. Genellikle kuaförde uygulanan keratin bakım işlemi günümüzde tek kullanımlık keratin setleri sayesinde evde de uygulanmaya başlanmıştır. Güncel keratin bakım ürünlerinin fiyatlarını takip etmek için sayfamızı ziyaret edin =>"Keratin Bakımı Fiyatları 2022"

İlişkili Ürünler

%31 İndirim Natura Keratin Bakımı 120 Ml
Natura Keratin Bakımı 120 Ml 1.100,00 TL 1.600,00 TL
%30 İndirim Natura Keratin Bakım Seti Small
Natura Keratin Bakım Seti Small 1.400,00 TL 2.000,00 TL
%22 İndirim Natura Keratin Bakım Seti Medium
Natura Keratin Bakım Seti Medium 2.500,00 TL 3.200,00 TL
%17 İndirim Natura Keratin Bakım Seti Large
Natura Keratin Bakım Seti Large 5.000,00 TL 6.000,00 TL
Ücretsiz Kargo

1.500 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için