YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Saç Düzleştirici
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (31)
reklam-2017-10-20-1508491385096-yan_banner_dikey.jpg
FAYDALI BİLGİLER
tümü (66)

Saç Düzleştirici

Özellikle kabaran, zor şekil alan saçların en iyi şekillendiricileri arasında düzleştirici ve maşalar yer almaktadır. Bu ürünler hem saçınızın kabarmasını engeller hem de saça rahatça şekil vermenizi sağlar. Saç ile ilgili problemlerinizi en aza indirmenizi sağlayan bu saç şekillendirici ürünler ile saçınıza zarar vermeden işlem yaparsınız.
 

Profesyonel Saç Düzleştiricileri


Sayfamızda Dünyaca kendini ispatlamış profesyonel kuaför salonlarının tercihi saç düzleştiricileri ve saç maşaları satılmaktadır. Profesyonel kullanımda ideal olan seramik kaplamalı ve titanyum kaplamalı düzleştiricileri tercih edebilirsiniz.
 

Titanyum Düzleştirici


Titanyum düzleştiriciler ısı plakalarının titanyum kaplı olan modelleridir. Bu cihazlar daha uzun ömürlü ve daha kalitelidir. Aldığınız düzleştiricinin digital göstergeli olmasına ve 2 yıl garantili olmasına özen gösteriniz.

Biz kadınlar saçlarımızla oynamayı onlara şekil vermeyi çok severiz.  Saçımız eğer düzse kıvırcık , kıvırcıksa da düz yaparız bunun içinde ayaklarımız biz hep bir kuaför kapısının önüne getiriyor. Ama her canımız sıkıldığında ve ya saçımızı ayrı bir model vermek için her gün kuaföre gidemeyiz bunun içinde evimizde daima hazır olarak bulunan saç düzleştiricisi bulundurmalıyız. Elbette gidip kuaföre fön çektirebilirsiniz ama her kuaföre gitmek size çok zaman kaybettirecek ve maddi açıdan da zararlı çıkarsınız.  Sizde sayfamızda bulunan ürünleri alarak daha basit ve daha kısa süreyle saçınız doğal bir görünüm kazanır. Elbette her şeyde olduğu gibi düzleştirici alırken de dikkatli davranılmalıdır.
 

230 derece düzleştirici


Saçınızın tipine ve modeline göre almalısınız.  Düzleştiriciyi aşırı derecede ısıtılmamalıdır çünkü saçlara zarar verir.Uygulamaya başlamadan önce saçınızın kuru olduğundan emin olmalısınız. Islak saçları düzleştirmeye çalışırsanız çok kolay kırılmasına yol açabilirsiniz.Kullanırken kullanma kılavuzuna bakılmalıdır. 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar