YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Keratin Bakımı
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (62)

Keratin Bakımı

Keratin bir protein türüdür. Tırnak ve dişlerin yapısında bulunduğu gibi saçın yapısında da bulunur. Yaptığımız bazı yanlış uygulamalar nedeniyle saçlarda keratin eksikliği gözükür böylece saçlarda bir takım yıpranmalara sebep olur. Saçta keratin eksikliği ise saçın cansız, mat, kabarık şekilde gözükmesine neden olur. Keratinin saçtaki bu yansıması ancak saça ihtiyacı olan keratini tekrar yüklemekle son bulur. Saçlarda keratin eksikliğine neden olan unsurlar ise saça yaptığımız saçın yapısını bozan bir takım işlemlerdir. Dış etmenler, fön, boya, maşa, gibi saçı yıpratan işlemler saçın zamanla kurumasına canlılığını ve gücünü kaybetmesine neden olur. Bu durumda saç keratin bakımına ihtiyaç duyar.  Keratin bakımı eksikliğinde saçın incelerek mat ve cansız gözükmesine neden olur. Saç keratini takviyesi ile saçlar canlı ve hacimli görünür. Saç yapısını onaran keratin saçın ihtiyacı olan besleyici maddeleri de saçınıza kazandırmış olur. Böylece canlılığını yitirmiş mat ve kuru gözüken saçlarınıza sağlıklı bir şekilde bakım sağlamış olursunuz.
 

keratin bakımı
 

Evde Keratin Bakımı


Evde keratin bakımı ile saçınızın kökten uca onarılmasını sağlamakla kalmaz aynı zamanda saçınıza esneklik kazandırarak saçınızın şekillenmesini sağlarsınız. Evde uygulayacağınız keratin tedavisi ile saçlarınız sağlığına kavuşur. Saça keratin takviyesi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken husus ise kullanılacak olan ürünün kalitesidir. Natura Keratin Bakım ürünleri hiçbir zararlı madde içermeyerek saçlarınıza mükemmel parlaklık ve bakım sağlayarak saçlarınıza yumuşaklık kazanmasını sağlar. Saçlar boyalar ve açıcılar nedeniyle yıpranır ve hasar görür. Bu tip saçlara keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir. Yapılan keratin yüklemesi ile saçlar hasarlı ve yıpranmış yapısından kurtularak onarılır. Böylece saçlarınız parlak yumuşak ve bakımlı olur. Keratin uygulaması saç bakımı esnasında gerekli proteinlerin kullanılmasına yardımcı olarak saçların bakım ve onarımını güçlü kılar. Özellikle çok fazla işlem görmesi nedeniyle yıpranmaya yüz tutmuş saçlara gereken bakımı sağlar. Keratin ile yapılan saç bakımı sayesinde bu tür problemler ortadan kalkar kırıklar ve koparak dökülmeler azalır. Saçlara uygulanan keratin bakımı sayesinde saçlar daha dolgun ve pürüzsüz görünümüne kavuşur. Keratin bakımının bir diğer faydası ise saçlarda oluşan elektriklenmeyi engellemesidir.
 

Keratin Bakım Seti


Keratin bakım setleri ile hasar görerek yıpranmış her saç telini onarır ve gereken bakımı sağlamış olursunuz. Saç yapısının güçlenmesine katkı sağlayarak saç tellerine koruyucu bir katman oluşturursunuz. Keratin uygulaması ile saçlarınızın pürüzsüz ve sağlıklı gözükmesini sağlarsınız. İçeriğindeki besleyici maddeler sayesinde saçlarınızın uzamasına da yardımcı olursunuz. Ayrıca Natura keratin setleri doğal içeriği sayesinde saç kırılmasını durdurarak güçlü ve sağlam saç tellerine ulaşmanızı sağlar.

 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar