YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Brezilya Fönü
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (62)

Brezilya Fönü

Saçlar yoğun işlem gördüğünde saçın yapısında bulunan keratin zarar görür bu nedenle saçlar kırılır, cansız ve mat bir görünüme sahip olur. Bundan dolayı saç keratin takviyesine ihtiyaç duyar. Keratin takviyesi ile saçlar daha parlak ve canlı gözükür. Cansız ve mat gözüken saç tiplerine uygulayabileceğiniz Brezilya fönü keratini ile sağlıklı, canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Brezilya fönü uygulaması ile saçlarınız uzun vadede nemlilik, canlılık ve parlaklık kazanır. Cansız görünen saçlarınızı canlandırır ve kalıcı bir yumuşaklık sağlarsınız. Ayrıca bu uygulama sizlere düz, elektriklenmeyen saçlar sunmaktadır. Saçı düzleştirirken saçın kaybettiği keratini saça yeniden kazandıran bu işlem uzun süre düzlük sağladığı için bugün bayanların çok sık tercih ettiği bir bakımdır.

Saça bakım yaparken şekillendiren ve uzun süre kalıcılık sağlayan bu işlemin bugün zararlı olup olmadığı merak konusu olmuştur. Ancak Natura Keratin ürünleri tüm yasal izinlere sahip Amerika'dan ithal ürünlerdir. Natura Keratin ile saçlarınız güçlenerek sağlıklı bir görünüm kazanır. Kalıcı fön uygulaması ile saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırmanın yanında içeriğindeki besleyici maddeler sayesinde saçlarınızdaki yıpranmayı ortadan kaldırır.

brezilya fönü

Brezilya Fönü Setleri


Natura keratin saçlarınızı onarmakla kalmaz saçınıza kalıcı düzlükte sağlamış olursunuz. Ayrıca saçınızın ihtiyacı olan keratini saçınıza kazandırmış olursunuz. Keratin setleri ile saç hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak saçta 6 ay kadar kalıcılığını sağlayan bir düzlük elde etmiş olursunuz. Natura Keratin Brezilya Fönü uygulaması ile saçlarınızın yenilenmesini ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlarsınız. Brezilya fönü keratini uygulaması sırasında saçlar yoğun keratin ile kıvırcık saçlar istenilen düzlüğe ulaşır. Bunun yanında cansız ve mat saçları parlak ve canlı bir görünüm kazanır böylece saçlar onarılmaya başlanır. Aynı zamanda kalın telli ve dolgun saçlar elde edersiniz.
 

Evde Brezilya Fönü


Evde de rahatlıkla kullanım talimatlarına uyulduğunda yapılabilir. Evde Brezilya fönü uygulaması için ilk olarak saçı keratin bakımına hazır bir hale getirmek gerekir. Arındırıcı şampuanla yıkanan saç sonrasında nemli kalacak şekilde kurutulur. Sonra keratini saç diplerine değdirmeden saça uygulanmaya başlanır. Bütün saça yapılan bu uygulama sonrasında 5 dakika kadar beklemek yeterli olacaktır. Daha sonra orta ayarlı bir fön makinesi ile saçları kurutup 200 ya da 230 derece arasında bir düzleştirici yardımıyla şekillendirilir. Ancak bu uygulamayı yaparken düzleştirici saç uçlarında fazla bekletilmemelidir. 2 - 3 gün kadar saçlarınızı düzleştirdiğinizde saçınızda kalan keratin etkisini tam anlamıyla gösterecektir ardından 3. Gün sülfatsız şampuan ile yıkama yapılmalıdır. Bütün bu uygulamalar sonucunda elde ettiğiniz sonuç düz görünen ipeksi muhteşem saçlar olacaktır.

 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar