17 Temmuz

Neden Brezilya Fönü

Neden Brezilya Fönü


Brezilya fönü son zamanlarda kadınların kurtarıcısı olmuştur. Özellikle çalışan bayanlar için muhteşem bir çözüm olan brezilya fönü sürekli olarak bakımlı ve hoş bir görünüm yakalamanızda etkili olacaktır. Ve içeriğindeki keratin son derece besleyici bir özelliğe sahiptir. Kullanılan birçok kozmetik ürünü spreyler düzleştirme işlemleri boyalar saç rengini açma işlemleri saçın yapısına zarar verir güçsüz görünmesine neden olur. Ancak keratin sayesinde bu görünümün üstesinden gelmek son derece mümkündür. 

Keratin aslında vücudunuzda bulunan bir protein tipidir. Saçlarınızda tırnaklarınızda diş minelerinizde aktif olarak görebileceğiniz bu proteinler brezilya fönü sırasında keratin takviyesi ile yeniden saçın yapısının güçlenmesi için kullanılır. Bir tedavi özelliği göstermekte olan keratin saçınıza uyguladığınızda yıkama sonunda parlak bir görünüm sağlayarak tedavi olmuş ve iyileşmiş saçlar sunar. Saç tellerini onarmak için sunulan bu yöntem aynı zamanda brezilya fönü uygulamasının en önemli adımıdır.
Saçlar çevresel faktörlerden, yanlış uygulamalardan veya kimyasal işlemlerden dolayı yıpranır. Bu yıpranmaların temel nedeni saçlardaki keratin eksikliğidir. Keratin eksikliği görülen saçlarda keratin takviyesine ihtiyaç vardır. Brezilya fönü sayesinde cansız ve mat görünen saçları canlı ve parlak yapısına kavuşturabilirsiniz. Brezilya fönü uygulamaları ile saçlarınızı yenileyerek saçınızdaki kırık ve mat yapıyı ortadan kaldırabilirsiniz. 

Cansız ve mat tüm saç tipine uygulanan bu brezilya fönü uygulaması ile rahat ve pratik bir şekilde evde bireysel kullanıcılar tarafından da uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde saçlarınızı mat ve pürüzlü yapısından uzaklaştırabilirsiniz. 
 
 
 
25 ms