17 Temmuz

Brezilya Fönü

Brezilya Fönü


Her kadın kıvırcık ve asi saçlarından zaman zaman bıkar ve bir değişiklik ister. İşte bu zamanlar için geliştirilmiş olan ve asi saçları yola getiren brezilya fönü en ideal çözümdür. Her gün fönle uğraşmak istemiyor ve aynı zamanda da saçlarınız sürekli fönlü dursun istiyorsanız hayatınızı kolaylaştıracak bir çözümdür brezilya fönü.  Çok eski zamanlardan beri kadınlar güzelliğin bir parçası olan saçlarını beslemek için çeşitli yollara başvurmuşlardır zeytinyağı ve sirke limon suyu gibi ürünler bunların başında gelmektedir. Günümüzde ise keratin uygulaması sayesinde kaliteli bir saç yapınız olabilir. Bu uygulama aynı zamanda besleyici bir özellik sunmaktadır. 

Aynı zamanda köklü bir değişiklik sağlamayan bu uygulama bayanlara özlediklerinde kıvırcık saçlarına yeniden sahip olma lüksü sunmaktadır. Zaman zaman saç değişikliklerinden hoşlanan bayanlar için son derece iyi bir çözüm olacak olan brezilya fönü saçları besler yıpratmaz. Hatta yıpranmış hasar görmüş saçlarınızı onarır ve bakım yapar. Brezilya fönü saç telleri üzerine koruyucu bir katman oluşturur ve bu sayede kendi saçlarınızı düzleştirirken ve fön yaparken verdiğiniz zarar ortadan kalkar. Aynı zamanda kıvırcık saçlar düzleştirildiğinde görünümleri yeteri kadar parlak ve dolgun olmamaktadır. Brezilya fönü uygulaması sonucunda tamamen size aitmiş gibi görünen düz saçlarınız olur. Parlak beslenmiş ve yumuşacık saçlarınızı en az altı ay kadar süreyle kullanmanız mümkündür. Bu uygulamayı 6 ay sonunda yenileyebilir ya da kıvırcık saçımı özledim derseniz yeniden kıvırcık saçınızda hiçbir yıpranma olmadığını 6 ay sonunda görerek kıvırcık saçınızı da kullanabilirsiniz.
 
Çoğu zaman saça uygulanan kimyasal işlemlerden veya dış faktörlerin etkisiyle saçınızdaki keratin eksilir ve saçınızda matlık ve kırıklar oluşmaya başlar. Natura Keratin Brezilya fönü uygulaması ile saçlarınızdaki matlık, kabarıklık ve zor şekil alan yapısını ortadan kaldırarak saçların canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca saçlarınıza sürekli fön çektirme derdinden kurtularak saçların canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.

Natura Keratin Brezilya Fönü ile saç hücrelerinizi onararak uzun süreli kalıcı bir fön imkanı da sunarsınız. Bu şekilde saçlarınızı onararak saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını da sağlarsınız. 
 
 
 
25 ms