Yanmış Saç için Bakım

Yanmış Saç için Bakım

Yanmış Saç için Bakım

Maşa, fön gibi saç şekillendiricilerinden ve ya boyama işlemleri ile yıpranan, yanan saçları eski sağlığına geri döndürmek için doğru saç bakım uygulamalarını yapmaya dikkat edin. Yanmış saç için bakım ile eski saç sağlığını elde etmenin tek yolu keratin tedavisi uygulamasından geçer.

Yanık saçın eski haline gelebilmesi için saç maskesi, saç spreyleri, serumlar yeterli olmayacaktır.

Nedeni saç maskesi serum sprey gibi ürünler saç tellerinin içerisine giremezler bu nedenle sadece yüzeysel bir bakım yapabilirler.

Yanık saçlar tedavisi için Natura keratin brezilya fönü keratini oldukça iyi sonuç vermektedir.

Hasarlı yıpranmış yanmış saç tellerinin içerisine girerek saç tellerini yeniden yapılandırır. Eğer saçlarda ağır yanıklar ve aşırı yıpranma var ise Brezilya fönü ürünü çok daha etkili olacaktır.

Hafif yanıklar ve yıpranmalar da brezilya fönü yerine natura keratin free plus keratin bakımı tedavisi de tercih edilebilinir.

Free plsu keratin bakımı ile saçlarınıza brezilya fönü (kalıcı fön) işlemi yapmadan saçlarınızı onarabilir ve mükemmel bir bakım sağlayabilirsiniz.

Saçın sağlıklı uzaması için öncelikli olarak hasarlı yanık saçların onarılması gereklidir. sonrasında saç maskesi argan yağı gibi ürünler ile saç uzaması desteklenebilir.

yanmış saç için bakım

yanmış saç için bakım

Yorum yap