Saçlarımız İçin Natura Keratin

22 Mart 2019

Saçlarımız İçin Natura Keratin

Saçlarımız biz istemesek de gün içerisindeki koşuşturmamızdan veyahut mevsim geçişlerinden ya da daha sayamayacağımız birçok nedenden ötürü dinçliklerini kaybedip yıpranırlar.Bu durum biz bayanları kesinlikle derinden etkiler ve derinden bir çözüm isteriz  saçlarımız için. Maalesef ki her saç ürünü derine bir temizlik gerçekleştirememektedir. Kimi saç ürünleri üstünkörü bir temizlikle saçlarınıza bakım yaparken kimi ürünler ise saçlarınızı daha vahim bir hale getirebilir.

O yüzden evet saçlarımız yıpranır  peki ama hangi ürünle saçlarımız eski haline hatta eski halinden daha iyi bir hale gelir. Bu sorulara karşılık saçlarınızı iyi tanımalısınız. Yani saçlarınızı biçim, şekil, tip gibi yönlerden iyi tanıyor olmalısınız. Eğer evet ben saçlarımı iyi bir şekilde tanıyorum diyorsanız saçınız için gerekli olan ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Natura Keratin sitesimizde her saça uygun ürünlerimiz mevcuttur. Saç maskeleri, şampuanları, spreyleri, saç bakım setleri… Saçlarınıza uygun ve saçlarınızın bakımı için gereken ürünleri tercih edicek olursanız saçlarınızın eski sağlıklı görünümüne hatta daha iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Saçlarımız İçin Natura Keratin
 

Saç Maskesi 

Saç maskesi saçlara yüksek oranda nem takviyesi yapan saç kreminin yoğun halidir. Genellikle tüm maskeler haftada bir yada iki defa düzenli uygulanmalıdır. Nem yüklemesinin dışında bazı maskelerin onarıcı, besleyici, boya koruyucu, çok kuru saçlar için yüksek nemlendirme gibi özellikleri vardır.
 

Saç Spreyi 

Saç spreyleri saçlara kolay taranım sağlar. Saçlardaki elektriklenme ve kabarmayı engeller. Saçlara mükemmel bir parlaklık kazandırır. Saç parfümü olarak da kullanılabilir. UV filtresi sayesinde saçları güneş ve ısıdan korur.
 

Saç Bakım Setleri 

Natura Keratin sitesinde bulunan saç bakım setlerimiz her saç rengine göre ayrı ayrı düenlenmiştir. Bu bakımdan kendinize uygun olan saç bakım setine kolaylıkla karar vermiş olursunuz. Saç Bakım Setleri içerisinde şampuan, saç maskesi ve spray bulunmaktadır. Saç bakım setlerimiz tarafından saçlarınız her türlü vitamin ve bakım gücünden yararlanacaktır.
%49 KAMPANYA Natura Keratin Sülfatsız Şampuan 1000 Ml
Natura Keratin Sülfatsız Şampuan 1000 Ml

750,00 TL

380,00 TL
%29 Natura Keratin Saç Bakım Seti
Natura Keratin Saç Bakım Seti

700,00 TL

500,00 TL
%57 KAMPANYA Natura Keratin Sütü Leave Conditioner
Natura Keratin Sütü Leave Conditioner

300,00 TL

130,00 TL
%55 KAMPANYA Groomed Argan Saç Serumu
Groomed Argan Saç Serumu

400,00 TL

180,00 TL
%32 Groomed Saç Bakım Seti
Groomed Saç Bakım Seti

500,00 TL

340,00 TL
%58 Korban Sos Repair Hair Mask 500 Ml
Korban Sos Repair Hair Mask 500 Ml

1.200,00 TL

500,00 TL
%50 Korban Sos Repair Hair Finisher 250 Ml
Korban Sos Repair Hair Finisher 250 Ml

800,00 TL

400,00 TL