Saç Bakımında Natura Keratin

17 Temmuz 2018

Saç Bakımında Natura Keratin

Saç bakımı, saça yapılan doğru uygulamalar ile saçtaki canlılık ve dolguluk kazandırma işlemidir. Doğru saç bakımı saçın ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri sağlarken saç bakımındaki yanlış uygulama ise uzun sürede saç kayıplarına neden olabilmektedir. Bu nedenle saç bakım işlemi oldukça önemlidir. Saç bakımında dikkat edilmesi gereken saça uyguladığınız ürünün içeriği ve saç tipinize uygun olup olmadığıdır. Bu iki nokta saç bakımında önemli bir kıstastır.

Dolgun, canlı ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteyenler için Natura Keratin saç botoksu ürününü deneyin. İçeriğindeki bitkisel, organik bazlı ürünler ile saça kökten uca bakım sağlayarak saçın yenilenmesini sağlar ve ihtiyacı olan tüm vitaminleri vererek, kolayca şekillenmesine yardımcı olur.
 

Saç Bakım Ürünleri

Sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmak veya saçların sağlıklı ve bakımlı görüntüsünü ömür boyu devam ettirmek için sürekli olarak kullandığımız ürünleri gözden geçirmekte fayda var. Örneğin düzenli olarak kullandığınız şampuanlar. Marketlerde ve birçok kozmetikçide satılan şampuanların içeriğinde kıvam ayarlamak ve şampuanı köpürtmek amacıyla kullanılan sülfat saçlarınıza ve saç derisine çok büyük zarar verir. Bu nedenle içerisinde sülfat olmadığından emin olduğunuz şampuanları tercih etmelisiniz. 

Natura Keratin Sülfatsız Şampuanlarının keratin içeren saçları onarıcı ve güçlendirici etkisi ile saçlarınızdaki cansız ve mat görünümü ortadan kaldırır. Aynı zamanda saç ve saç derinizi ölü hücrelerden ve kimyasal ve kozmetik kalıntılardan arındırarak saç derinizin nefes almasını ve saçlarınızın da canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.

Saçlarınızdaki canlılığın parlaklığın ve yumuşaklığın kalıcı olmasını sağlamak amacıyla saçlarınızı Groomed Argan Yağı ile kurumuş saç tellerini nemlendirebilir ve bakım yapabilirsiniz. Saçlardaki elektriklenmeyi alarak saçlarınıza mükemmel canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Eğer zor şekil alan kurumuş ve yıpranmış saç tellerine sahipseniz bu saç telleri güneşin veya denizin klorundan dolayı daha çok yıpranmaya neden olur. Bu yıpranmaları engellemek ve ortadan kaldırmak amacıyla Natura Durulanmayan Saç Spreyini kullanabilirsiniz. Bu sayede saçlarınıza mükemmel bir koruma sağlayabilirsiniz. Keratin bakımı sonrasında da keratin bakımının uzun sürmesi için kullanılan bu ürün sayesinde saçlarınızın daha canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. 
 

Saç Botoksu

Natura Keratin Free Plus çevresel etkiler, kimyasal işlemler, yanlış uygulamalar gibi nedenlerden dolayı yıpranmış tüm saçları kökten uca onararak saçların canlı ve parlak olmasını sağlar. Saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Bu nedenle saç botoksu olarak adlandırılan bu mucizevi ürün sayesinde saçlarınıza bakım ve onarım sağlayabilirsiniz.
 

Brezilya Fönü

Natura Keratin Brezilya Fönü ile saç tellerine derinlemesine bakım yapar ve saç hücrelerini yeniler ve saçlarınıza uzun süre kalıcı fön imkanı sağlayabilirsiniz. Brezilya fönü sayesinde saçlarınızın onarılmasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Natura Keratin brezilya fönü uygulaması ile hasarlı, yıpranmış ve mat görünümde olan saçlarınızın sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. 
 
 
 
 
%43 KAMPANYA Natura Keratin Bakımı 120 Ml
Natura Keratin Bakımı 120 Ml

800,00 TL

460,00 TL
%45 KAMPANYA Natura Keratin Bakım Seti Small
Natura Keratin Bakım Seti Small

1.000,00 TL

550,00 TL
%43 KAMPANYA Natura Brezilya Keratini 120 Ml
Natura Brezilya Keratini 120 Ml

800,00 TL

460,00 TL
%45 KAMPANYA Natura Brezilya Fönü Seti Small
Natura Brezilya Fönü Seti Small

1.000,00 TL

550,00 TL
%28 Korban Hydra Brezilya Keratini 100 Ml
Korban Hydra Brezilya Keratini 100 Ml

500,00 TL

360,00 TL
%28 Korban Keratin Bakımı 100 Ml
Korban Keratin Bakımı 100 Ml

500,00 TL

360,00 TL
%55 KAMPANYA Groomed Argan Saç Serumu
Groomed Argan Saç Serumu

400,00 TL

180,00 TL
%57 KAMPANYA Natura Keratin Sütü Leave Conditioner
Natura Keratin Sütü Leave Conditioner

300,00 TL

130,00 TL