En Etkili Brezilya Fönü

06 Ekim 2020

En Etkili Brezilya Fönü

Saçların uzun süre düz ve bakımlı olmasını sağlayan brezilya fönü uygulaması her saç tipinin özellikle kalın telli ve kıvırcık saçların kurtarıcısıdır. Saçlar kimyasal işlemler veya çevresel faktörler nedeniyle yıprandığında brezilya fönü uygulaması ile onarılmakta ve uzun süre kalıcı düzlük de sağlamaktadır. Bu nedenle kadınlar en etkili brezilya fönü uygulamasının arayışına girmektedir. Natura Keratin brezilya fönü uygulamasını siz de evde pratik bir şekilde uygulayarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Natura Keratin brezilya fönü ile saçlarınızı etkili bir şekilde onararak uzun süren düzleştirme de sağlayabilirsiniz. Her saç tipine güvenle uygulayabileceğiniz brezilya fönü uygulaması ile saçlarınızdaki matlık ve yıpranmaların önüne geçerek saçların kabarmasını ve elektriklenmesini önleyebilirsiniz. Boya, açıcı, perma ve röfle gibi kimyasal işlemler nedeniyle yıpranan saçlarınıza da uygulayabileceğiniz brezilya fönü uygulaması ile saçlarınızı dipten uca onarabilirsiniz. Yıpranmış ve hasar görmüş saçlarınıza keratin yüklemesi yaparak yumuşak ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. 

Hassas saç tiplerinde bile rahatlıkla uygulayabileceğiniz brezilya fönü uygulaması ile yıpranma ve hasarı ortadan kaldırabilirsiniz. Aşırı yıpranmış saçları tedavi etmek için kullanabileceğiniz brezilya fönü uygulaması ile saçlarınızı kabarık ve yıpranan yapısından uzaklaştırarak kalıcı bir düzlükte sağlayabilirsiniz. Böylece saçlarınızın keratin eksikliğinden kaynaklanan yıpranmış ve hasarlı yapısını onarabilirsiniz. 

Zararlı kimyasal içermeyen Natura Keratin brezilya fönü uygulaması ile saçlarınıza eşsiz bir bakım yaparak onarımı sağlayabilirsiniz. Özellikle aşırı yıpranmış saçlarda oluşan keratin eksikliğini tamamlamak için kullanabileceğiniz brezilya fönü uygulaması ile saçlarınızı daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İster kuaförde ister evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz brezilya fönü uygulaması ile saçınızın kalıcı olarak şekillendirmesini sağlayarak saçta oluşan kırılmaları en az seviyeye indirir. Yıpranmış saçların güçlenmesini sağlayarak sıradan fönlere göre daha kalıcı sonuçlar verir. Böylece saçlarınızı uzun süre boyunca kimyasal işlemlerden ve çevresel faktörlerden korur.


Brezilya Fönü için En İyi Keratin Markası

Brezilya fönü için en iyi keratin markası olan Natura Keratin ile tanışarak siz de kusursuz saçlara kavuşma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Natura Keratin brezilya fönünün özel bileşeni ve doğal formülü sayesinde her saç tipine hitap eden ürünlerimizi memnuniyetinize sunuyoruz. 
 
%43 KAMPANYA Natura Brezilya Keratini 120 Ml
Natura Brezilya Keratini 120 Ml

800,00 TL

460,00 TL
%45 KAMPANYA Natura Brezilya Fönü Seti Small
Natura Brezilya Fönü Seti Small

1.000,00 TL

550,00 TL
%42 KAMPANYA Natura Brezilya Fönü Seti Medium
Natura Brezilya Fönü Seti Medium

1.200,00 TL

700,00 TL
%44 Natura Brezilya Fönü Seti Large
Natura Brezilya Fönü Seti Large

2.500,00 TL

1.400,00 TL
%28 Korban Hydra Brezilya Keratini 100 Ml
Korban Hydra Brezilya Keratini 100 Ml

500,00 TL

360,00 TL
%33 Korban Brezilya Fönü Seti
Korban Brezilya Fönü Seti

750,00 TL

500,00 TL
%35 Korban Brezilya Fönü Seti - Argan
Korban Brezilya Fönü Seti - Argan

1.000,00 TL

650,00 TL
%51 Natura Brezilya Fönü Keratini 500 Ml
Natura Brezilya Fönü Keratini 500 Ml

3.500,00 TL

1.700,00 TL