YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Gizem Toy
02 Kasım 2015 22:30:00
Soru: 2 adet deneme seti var keratin deneme seti ikisinde de aynı ürünler ve 120 ml aradaki fark nedir ?daha önce Kuaför de brezilya fonu yaptırdım 2 kere saçlarım mahvoldu bunda da aynı olmayacağını nasıl bilebilirim
Cevap: Deneme setlerimiz Natura Keratin Free Plus me ve Natura Keratin Brezilya Fönü iki üründen birbirinden tamamen farklıdır. Bakım amaçlı yapmak istiyorsanız; Natura Keratin Free Plus me Düzleştirme amaçlı yapmak istiyorsanız: Natura Keratin Brezilya Fönü tercih etmelisiniz. Ayrıca saçlarınıza zarar veren keratin hakkında bir bilgi veremiyoruz.
  Dilek Okur
22 Eylül 2015 13:17:00
Soru: Merhaba benim saclarim cok seyrek.saglikli ve canli durmasi icin nasil bi bakim uygulayabilirim?
Cevap: Besleyici saç maskesi ve argan yağı tercih edebilirsiniz. Eğer saçlarınız çok ısıya maruz kalıyorsa Natura Keratin Free Plus me ürünümüzü tercih edebilirsiniz.
  Sevgi Nileyn
09 Eylül 2015 14:12:00
Soru: Merhaba ben 3hafta önce keratin brezilya fönü yaptim ve saclarimi boyatmak istiyorum acaba sakincasi varmi beni bilgilendirirseniz sevinirim
Cevap: Saçlarınıza açıcı işlemi yaptırmadığınız sürece bir sakınca yoktur boyatabilirsiniz.
  Reyhan Süme
07 Eylül 2015 02:03:00
Soru: Yanlış uygulama sonucu saclarımı önemli oranda kopması sebebiyle kaybettim. Kalanları kurtarmak istiyorum. Videoda, yıpranma çoksa, Brezilya keratini öneriyor, siz free plus diyorsunuz? Ben Düzleşsin istemiyorum. Yalnızca acil ve yoğun bakım gerekiyor. Lütfen yardım?
Cevap: Yanmış saçlarda brezilya fönü keratinimizin onarım gücü daha yüksektir. Fakat kalıcı düzleştirme sağlar. Düzleştirme istemiyorsanız free plus keratin bakımımızı da kullanabilirsiniz.
  Aslıhan Taşdemir
31 Ağustos 2015 17:56:00
Soru: Saclarım Boyalı ve kurumuş cok sert kuaför keratini yok olmuş dedi ne ürün kullanmam gerekiyor acaba
Cevap: Natura keratin free plus keratin bakımı ürünümüzü kullanabilirsiniz. Sitemizin videolar bölümünden ürünümüzün uygulaması hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar