YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç UzmanıNatura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Fatma Ofluoglu
28 Haziran 2015 00:20:00
Soru: Benim saçlarimda beyazlar olduğu için 15 günde 20 günde bir saçlarımı boyatmak zorunda kalıyorum. Brezilya fonu yaptıktan sonra bu kadar sık boyatmam fonun etkisini azaltır mı?
Cevap: Her yapılan boya işlemi kalıcı fönün ömrünü kısaltacaktır.
  Fatma Ofluoglu
28 Haziran 2015 00:16:00
Soru: Merhabalar.Ben hem keratin bakımı hemde brezilya fonu yapmak istiyorum.sitenizdeki deneme setlerinde bakim urunleride icindemi acaba.bakim ve fon icin deneme olarak hangi seti tavsiye edersiniz.
Cevap: Natura keratin Extra brezilya fönü setleri hasarlı yıpranmış saçları onarır, bakım yapar ve kalıcı fön sağlar. Brezilya fönü setleri içerisindeki keratin saçlarınızı sadece düzleştirmez düzleştirirken de onarır.
  Eda Orhan
16 Haziran 2015 13:29:00
Soru: Saçlarım çok kuru ve çok kırılıyor omuzumdan aşagıya geçmiyor boyu bana önereceğiniz ürünler nelerdir
Cevap: Natura keratin free plus deneme seti yeterli olacaktır. Saçlarınızı onaracak bakım yapacak. Saçlarınıza mükemmel yumuşaklık ve parlaklık kazandıracaktır.
  Gülay Gedik
15 Haziran 2015 12:38:00
Soru: Brezilya fönü ürünü formaldehit içeriyor mu? Çok kıvırcık saçlarım var düzleştirir mi?
Cevap: Brezilya fönü ürünümüz yasal sınırlar düzeyinde formaldehit içermektedir. Fakat içerisindeki formaldehit oranı insan sağlığı açısından sorun teşkil etmeyecek düzeydedir. Uygulama esnasında da çok az koku ve duman çıkar rahatsız edecek düzeyde değildir. Çok kıvırcık saçları dahi tek seferde düzleştirir.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar