YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç UzmanıNatura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Reyhan Süme
07 Eylül 2015 02:03:00
Soru: Yanlış uygulama sonucu saclarımı önemli oranda kopması sebebiyle kaybettim. Kalanları kurtarmak istiyorum. Videoda, yıpranma çoksa, Brezilya keratini öneriyor, siz free plus diyorsunuz? Ben Düzleşsin istemiyorum. Yalnızca acil ve yoğun bakım gerekiyor. Lütfen yardım?
Cevap: Yanmış saçlarda brezilya fönü keratinimizin onarım gücü daha yüksektir. Fakat kalıcı düzleştirme sağlar. Düzleştirme istemiyorsanız free plus keratin bakımımızı da kullanabilirsiniz.
  Aslıhan Taşdemir
31 Ağustos 2015 17:56:00
Soru: Saclarım Boyalı ve kurumuş cok sert kuaför keratini yok olmuş dedi ne ürün kullanmam gerekiyor acaba
Cevap: Natura keratin free plus keratin bakımı ürünümüzü kullanabilirsiniz. Sitemizin videolar bölümünden ürünümüzün uygulaması hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
  Nisa Akman
20 Ağustos 2015 03:03:00
Soru: Benim saclarım cok islem görmekten inanılmaz kurudu neredeyse yanık diyebilirim. Hair treatment 6 ay kalıcı fön imkanıda sunuyor sanırım bu saclarımı dahada yıpratmaz mı toparlar mı?
Cevap: Yıpratmaz nisa hanım aksine hasarlı yıpranmış ve yanmış saçları hair treatment ürünü onarmaktadır.
  Pınar Ayaz
17 Ağustos 2015 18:33:00
Soru: NaturaKeratin ürünlerini set olarak alıp kullansam ve kullanım sırasında saçıma fön yada düzleştirici ısı gibi işlem yapmasam olurmu.çünkü düz saçım olsun istemiyorum.sadece sacim çok yıpranık solgun kırık boya ve perma yüzünden.sacima keratinini geri yüklemek istiyorum.ısı vermeden ürününüz saçıma işlermi, keratin kaplar mı etkili olur mu.
Cevap: Merhabalar Pınar hanım keratin ısı ile aktif olan bir maddedir o yüzden ısı uygulanmalı. Fakat natura keratin free plus bakım amaçlı olan keratinimiz son adımında düzleştirici yapmayabilir fön yada maşa ile ısı uygulayabilirsiniz. Bu sayede kalıcı fön özelliğini kullanmazsınız.
  Zeynep Lelik
14 Ağustos 2015 01:08:00
Soru: Saçlarımın uçlara doğru incelip kırılıyor. Keratin ve argan yağı sipariş ettim, saçlarımı kestirmeden uçlarını bu ürünlerle güçlendirebilecek miyim?
Cevap: Natura keratin free plus keratin hasarlı yıpranmış saç tellerini onarır ve bakım yapar. Ayrıcı saç tellerini dolgunlaştırıp kalınlaştırır. Saç uçlarından 2-3 cm kestirerek de saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olabilirsiniz. Groomed argan yağı saç uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olacaktır.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar