YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç UzmanıNatura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Özlem Yıldırım
21 Nisan 2016 19:34:00
Soru: unuda merak ediyorum natura keratın plus ilebrezılya fonunun tek farkı brezılya fonunu duzlestırmesımı yani ikisinin de onarım gücü aynımı??
Cevap: Natura Keratin Free plus me olan ürün içerisinde herhangi zararlı bir madde yoktur. Saçlara bakım yapar ama düzleştirme işlemi yapmaz. Saç botox su olarak satılmaktadır.
  Özlem Yıldırım
21 Nisan 2016 19:29:00
Soru: merhabalar, brezilya fönü natura keratın pplus kadar iyi bakım yaparmıı birde brezılya fonu ıçerısınde saglıga zararlı herhangı bır madde varmı (formaldehit) vb. olmayan ürün yokmudur
Cevap: Natura brezilya fönü ,içerisinde formaldehit mevcuttur. Saçın düzşelmesine yardımcı olan maddedir. saçınıza bakım yaparken saçın düzlşemesine yardım eden üründür.
  Betül Yıldız
04 Nisan 2016 11:06:00
Soru: Saçlarım açıcı ve boyalardan çok fazla yandı yıprandı hair treatment serisinimi yoksa diğer free plus serisinimi kullanmalıyım. İlginize şimdiden teşekkürler...
Cevap: Betül hanım eğer saçlarda yanık var ise brezilya fönü keratinimiz (hair treatment) daha etkili onarım sağlayacaktır.
  Tugçe
30 Mart 2016 23:54:00
Soru: Saçlarım boya dan dolayı çok incelmiş ve yanmış durumda brezilya fonu uygulamak istiyorum fakat brezilya fönü ile ilgili olumsuz yorumlar okuduğum için tereddütlerim var. İşlemden sonra saçlarımda herhangi bir dökülme yaşar mıyım?
Cevap: Merhabalar Tuğçe hanım brezilya fönü ürünü saçlarda dökülme yapmaz. Brezilya fönü ürünü hasarlı yıpranmış saç tellerini onarır ve bakım yapar. İnternet ortamında bir çok şey okuyabilirsiniz. Örnek olarak saçlar o kadar kötü yanmıştır ki çok kötü durumdadır. Bu saça brezilya fönü yapsanız dahi toparlanmayacak hale gelmiştir. Bu gibi saçlarda brezilya fönü ürünü bile onaramayacaktır. Saçlar çok kötü durumda olduğu için dökülme olabilir. Yada saçlarda genel bir dökülme sorunu vardır, fakat brezilya fönü yaptırdığı için bu üründen dolayı şeklinde yorumlamalar olabiliyor.
  Şerife Keyik
21 Şubat 2016 15:32:00
Soru: Merhaba 3 ay önce saçlarıma brezilya fönü etkisi sağlayan keratin uygulamasını yaptım. 2. uygulamayı ne zaman yapmalıyım? Şuan yapabilir miyim?
Cevap: Brezilya fönü uygulaması yapan bir kişi ister ise 2 hafta sonra 2. seans uygulamasını yapabilir. Brezilya fönü etkisi 3 ay ile 6 ay arasında değişmektedir. Etkisi geçtiğinde uygulama tekrarlanabilinir.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar