YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Aylin İlayda Şen
25 Eylül 2017 15:56:00
Soru: benim ince telli ve az saçım var ve ben daha parlak ve hacimli durmasını daha önemlisi sağlıklı olmasını istiyorum hangi seti kullanmalıyım yardımcı olur musunuz
Cevap: Cevap: Natura Free plus setlerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı dolgunlaştırarak daha canlı ve parlak görünmesini sağlayacaktır.
  Başak Yıldız
14 Mart 2017 17:30:00
Soru: Merhaba, Keratin uygulamasını yaptıktan sonra düzenli olarak argan yağı kullanmak saç şekline zarar verir mi?
Cevap: Cevap: Hayır argan yağı saça ve bakıma zarar vermez kullanabilirsiniz.
  Nilay Özer
18 Şubat 2017 11:54:00
Soru: merhaba, saçım platin rengindeydi, şimdi gri kullanıyorum. bu nedenle çok yıprandı. bakım ürününü mü brezilya fönü mü kullanmalıyım kararsız kaldım. brezilya fönü setini alırsam hem düz saçlara hem de bakıma kavuşmam mümkün müdür? ve uygulama sonrası gri renkte akma olur mu?
Cevap: Cevap: Merhaba, brezilya fönü ürünü daha güçlü bir onarım sağlar. Ayrıca düzleştirme işlemi de yapar. Onu tercih edebilirsiniz. Renkte hiç bir değişiklik yapmaz.
  Svg Sevgi
11 Ocak 2017 14:01:00
Soru: meraba ben burdan keratin satın aldım ama bilemedim 120ml yeterli mi saclarım belimde gür ayrıca sacımı kestirmeden mi keratin uygulumalıyım yoksa kestirdikten sonra mı
Cevap: Cevap: Saçınızı kestirdikten sonra uygulama yapabilirsiniz. 120ml yeterli olacaktır.
  Mine Bakır
16 Eylül 2016 18:03:00
Soru: Merhaba, saçlarım çok kalın telli ve kıvırcık, brezilya fönü için sipariş verdim ama tereddüdüm var. Düzleşmesi garantisi veriyor musunuz?
Cevap: Natura keratin Brezilya fönü ürünü 2011 yılından beri Türkiye'de satışı yapılan bir üründür. Müşteri memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Brezilya fönü ürünü dalgalı ve kıvırcık saçlarda tek seansta büyük oranda düzleştirme sağlamaktadır. Aşırı kıvırcık ve inatçı saçlarda bazen tam bir düzlük için 2. seans gerekebilmektedir. Ürün profesyonel bir ürün olduğu için uygulama hatalarından kaynaklı memnuniyetsizlikler çok düşükte olsa görülebilmektedir. Bu nedenle herhangi bir garanti söz konusu değildir.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar