YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç UzmanıNatura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Mine Bakır
16 Eylül 2016 18:03:00
Soru: Merhaba, saçlarım çok kalın telli ve kıvırcık, brezilya fönü için sipariş verdim ama tereddüdüm var. Düzleşmesi garantisi veriyor musunuz?
Cevap: Natura keratin Brezilya fönü ürünü 2011 yılından beri Türkiye'de satışı yapılan bir üründür. Müşteri memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Brezilya fönü ürünü dalgalı ve kıvırcık saçlarda tek seansta büyük oranda düzleştirme sağlamaktadır. Aşırı kıvırcık ve inatçı saçlarda bazen tam bir düzlük için 2. seans gerekebilmektedir. Ürün profesyonel bir ürün olduğu için uygulama hatalarından kaynaklı memnuniyetsizlikler çok düşükte olsa görülebilmektedir. Bu nedenle herhangi bir garanti söz konusu değildir.
  Özlem Yıldırım
12 Eylül 2016 18:58:00
Soru: Aklıma takılan bir soru var.natura keratin free plus deneme seti içeerisinde durulanmayan saç spreyi yok ama kullanım talımatında var. Durulanmayan sac spreyını ayrımı temin ediyoruz. Cevaplarsanız cok sevinirim
Cevap: Durulanmayan saç spreyi kullanma talimatlarında eğer elinizde var ise kullanın şeklinde belirtilmiştir. Uygulamaya etkisi olan bir ürün değildir. Sadece saçların daha kolay taranıp açılmasına yardımcı olur uygulama esnasında.
  Sedef Babacan
31 Mayıs 2016 16:13:00
Soru: merhaba saçıma boya yaptıktan kaç gün sonra keratin uygulaması yapmalıyım ?
Cevap: Merhaba Sedef Hanım, Keratin uygulamasından 2 hafta sonra saçlarınızı boyayabilirsiniz.
  Tuba Yıldız
22 Nisan 2016 19:18:00
Soru: merhaba daha önce free plus me deki keratin bakımı uygulaması yaptım. Keratinin kalanını tekrar kullanabilir miyim 2 ay oldu yapalı
Cevap: Merhaba Tuğba Hanım, eğer elinizde kalan keratin yeterli olucaksa 2. uygulamayı yapabilirsiniz.
  Özlem Yıldırım
21 Nisan 2016 19:34:00
Soru: unuda merak ediyorum natura keratın plus ilebrezılya fonunun tek farkı brezılya fonunu duzlestırmesımı yani ikisinin de onarım gücü aynımı??
Cevap: Natura Keratin Free plus me olan ürün içerisinde herhangi zararlı bir madde yoktur. Saçlara bakım yapar ama düzleştirme işlemi yapmaz. Saç botox su olarak satılmaktadır.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar