YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Duygu Silvar
30 Ağustos 2018 13:05:00
Soru: merhaba ben saçıma brezilya fönü yaptım bır hafta önce ama uclarım hala kotu saç uçları ıcın olan urunu kullansam brezılya fonune zararı olurmu
Cevap: Merhaba, uçlarından biraz kestirebilirsiniz.
  Nuran Yaylacı
29 Ağustos 2018 16:56:00
Soru: Brezilya Fönü sonrasında argan yağı kullanılmaz ise bir ne gibi bir sorunla karşılaşırım?
Cevap: Merhaba, Argan yağı saçlarınızdaki elektriklenmeyi önler. Parlak ve yumuşak ve kolay taranım sağlar.
  Meliha Ciftci
04 Ağustos 2018 00:40:00
Soru: Merhaba 1 hafta önce saçıma açıcı işlem ve boya yapıldı 10 gün sonra da tekrar boya ve ombre yapılacak benim sorum şu ; Brezilya fönünü ne zaman uygulamam gerekiyor ombreden öncemi yada sonramı ?
Cevap: Eğer saçlarınız çok yıpranmış durumda ise 2. bir boya ve açıcı işlemi saçınıza daha da büyük zarar verebilir saçlarınız yanabilir o yüzden bu durumda boya öncesi yapılır ise saçlarınızı kurtarmış olursunuz. Eğer saçlarınızda çok hasar yok ise boyadan 2 hafta sonra yapınız.
  Efsa Yıldızcan
26 Temmuz 2018 15:23:00
Soru: Merhaba benim saçlarım eskiden ince telli düz ve belime kadar di zamanla tuhaf bi şekilde dalgalandı ve teller kalinlasti bende dalgali sevmediğim için devamli duzlestirdim ve şimdi kırık içinde saçlarımın eskisi gibi olmasi için ne yapmam gerekiyor?
Cevap: brezilya fönü uygulamamızı denemelisiniz. Öncelikle sürekli fön düzleştirici kullanıldığı için saçlarınız hasar gördü brezilya fönü uygulaması hasarlı saçlarınızı tek seansta onaracaktır. Ayrıca kalıcı fön sağladığı içinde hergün fön düzleştirici yapmanıza gerek kalmayacak.
  Nermin
20 Haziran 2018 11:57:00
Soru: merhabalar düzleştiricilerle saçlarımı düzleştirmekten çok sıkıldım ve saçlarım kıvırcık hangi ürününüzü önerirsiniz ...
Cevap: Natura Keratin Brezilya fönünü tercih edebilirsiniz.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar