YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Natura Saç UzmanıNatura Saç Uzmanı

Natura saç uzmanı sorularınızı cevaplıyor. Her bayan saçları ile sorun yaşağdığı dönemler olmuştur. Bu dönemlerde güvenilecek bilgili bir kişi çok önemlidir. Natura keratin uzmanları saç sorunlarınız cevaplamak için size bir bilgisayar kadar yakın...

Saç uzmanlarımız saçlarınız ile alakalı tüm sorularınızı cevaplıyor. Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Aysun Uzun
25 Aralık 2017 19:54:00
Soru: Natura keratin free plus me ürünün içinde formaldehit maddesi var mı? teşekkürler.
Cevap: Cevap: Free plus ürünü formaldehit içermemektedir. Organik içerikli bir üründür.
  Mira Deniz
13 Kasım 2017 18:51:00
Soru: merhaba düz saçlıyım ensemdeki saçlar çok yıpranmış duruyor (elime sert sert geliyor ucundan tuttuğumda bakıyorum saçlar hep kısalı uzunlu ve dalga dalga ve çok dolaşıyor). Bu sorunuma nasıl çözüm bulabilirim?
Cevap: Merhabalar, free plus ürünümüz ile keratin bakımı yapabilirsiniz bu saçlarınızı yumuşatacaktır ve daha rahat taramanızı sağlayacaktır.
  Aylin İlayda Şen
25 Eylül 2017 15:56:00
Soru: benim ince telli ve az saçım var ve ben daha parlak ve hacimli durmasını daha önemlisi sağlıklı olmasını istiyorum hangi seti kullanmalıyım yardımcı olur musunuz
Cevap: Cevap: Natura Free plus setlerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı dolgunlaştırarak daha canlı ve parlak görünmesini sağlayacaktır.
  Başak Yıldız
14 Mart 2017 17:30:00
Soru: Merhaba, Keratin uygulamasını yaptıktan sonra düzenli olarak argan yağı kullanmak saç şekline zarar verir mi?
Cevap: Cevap: Hayır argan yağı saça ve bakıma zarar vermez kullanabilirsiniz.
  Nilay Özer
18 Şubat 2017 11:54:00
Soru: merhaba, saçım platin rengindeydi, şimdi gri kullanıyorum. bu nedenle çok yıprandı. bakım ürününü mü brezilya fönü mü kullanmalıyım kararsız kaldım. brezilya fönü setini alırsam hem düz saçlara hem de bakıma kavuşmam mümkün müdür? ve uygulama sonrası gri renkte akma olur mu?
Cevap: Cevap: Merhaba, brezilya fönü ürünü daha güçlü bir onarım sağlar. Ayrıca düzleştirme işlemi de yapar. Onu tercih edebilirsiniz. Renkte hiç bir değişiklik yapmaz.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar