YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Saç Maskesi Ne işe Yarar?

Saçlarımızın en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında gerek soğuk veya kuru havalardan dolayı gerekse yapılan yanlış ve zararlı uygulamalardan dolayı kaybedilmiş olan nem gelir. Nemsiz olan saçlar parlaklığını yitirerek kurur ve çabuk dökülmeye başlar. Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için saçlarınıza gerekli nemi saç maskesi kullanarak geri kazandırabilirsiniz. 

Gün boyu, toz, kir, duman ve islerle yıpranan saçların ihtiyacı olan nemini karşılamak adına saç maskesi yapmak oldukça önemlidir. Sitemizden dilediğiniz özellikteki saç bakım maskelerine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ise evinizde doğal yollarla kendinize saç bakım maskesi oluşturabilirsiniz.

Saç bakım maskelerinde önemli olan detay maskeyi hangi amaçla yaptığınız. Yani saçınızda ihtiyaç duyduğunuz hangi özellikten dolayı maske yaptığınızdır. Bir diğer önemli unsur ise maskeyi saç tipinize uygun hazırlamanızdır.

Saç tipi ve saç sorunlarına göre evdeki malzemeler ile hazırlayacağınız saç maskeleri saç derinize ve saç tellerinize bakım yapabilirsiniz. Örneğin kuru ve dökülen bir saç tipine sahipseniz bitkisel yağ özleri ( kayısı yağı ,badem yağı, zeytinyağı )ile hazırlayacağınız maske ihtiyacınız olan tüm bakımı karşılayan bir maske olacaktır.Saç maskelerinin temel amacı kuru ve yıpranmış saçı derinlemesine nemlendirmek ve parlaklık kazandırırken kırılan saçları onarır ve saç kırılmalarının önüne geçer. Yaptığınız düzenli maske sayesinde saçın daha parlak ve canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz. 

Saç maskeleri ile saçlarınıza mükemmel parlaklık ve canlılık kazandırabilirsiniz. Düzenli olarak haftada birkaç sefer yaptığınız bu bakım sayesinde saçlarınıza mükemmel nem kazandırabilirsiniz. Boyalı saçlarda ise saçlarınızdaki boyanın daha kalıcı canlı ve parlak gözükmesini istiyorsanız özellikle boyalı saçlar için olan boya koruyucu ve besleyici şampuanları tercih etmelisiniz. 

Natura Keratin Boya Koruyucu ve Besleyici Saç Maskesi ile saçlarınızdaki boyanın doğal ve kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu saç maskesi sayesinde saçlarınızdaki boyanın daha kalıcı olmasını sağlamakla birlikte saçlarınızın dış etkilere karşı da korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylece saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarına karşı korumakla kalmaz havuzun veya denizin klorundan da koruyabilirsiniz. Ayrıca Natura Keratin boya koruyucu ve besleyici saç maskesini keratin bakımı sonrasında saçlarınızdaki keratinin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. 
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar