YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Keratin Nedir ?

Keratin saç, tırnak ve diş minelerinde bulunan çok güçlü bir proteindir.

Saçlarınız boyalardan, açıcılardan ve birçok kozmetik üründen dolayı çok güçsüzleşir. Bakımsız bir görünüme kavuşur. Saçlarınızın bakımlı, hacimli, dolgun ve parlak bir görünüme kavuşması için keratin takviyesine ihtiyacı vardır. Keratinin diğer bir özelliği de kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olanlar saçlarını kalıcı fönlü olarak kullanabilirler. Sizi her gün fön ve düzleştirici derdinden kurtarır.

Keratin saçlarda doğal olarak bulunması gereken bir proteindir. Fakat saçlarda bulunan bu keratinler yapılan yanlış uygulamalarla eksilir ve saçın sağlıksız ve cansız olmasına neden olabilir. Keratin bakımı ile saçlarınızı besler, onarır ve güçlendirebilirsiniz. Bunun yanında saçlarınızın parlak gözükmesini sağlayan keratin bakımı saçlarınızın nemlendirir ve inanılmaz bir pürüzsüzlük kazandırır. 

Keratin eksikliğinde saçlar cansız ve mat gözükür. Saçlarda elektriklenme ve kabarma oluşur. Keratin eksikliğini gözüken saçlarda keratin takviyesi yapıldığında saçların daha canlı ve parlak gözükmesi sağlanır. 
 

Saç bakım ürünleri arasında özellikle kimyasal veya boyalı işlemlerden dolayı yıpranmış saçlarda kesin çözüm sağlayan tek madde keratindir. Çünkü ısılı veya kimyasal işlemlere maruz kalmış saç  keratin eksikliğine uğramıştır. Bunu geri kazanmanın tek yolu saça yapılan keratin takviyesidir. Keratin takviyesi ile kazanılan keratin sayesinde saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. 

Keratin bakımı ile saçlarınızı istediğiniz parlaklık ve canlılığa kavuşturabilirsiniz. Fakat uygulama yapmak için seçtiğiniz keratinin tamamen doğal içerikli olması gerekir. Sitemizde olan tüm keratin bakımı ürünleri doğaldır ve kimyasal içermez saçlarınıza zarar vermeden uzun süreli kalıcı bakım ve onarım sağlar. 

Hiç bir sentetik içermeyen ve tamamen "doğal keratin"  içeren katkısız keratin serumlarını tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz.  Birçok yerde keratin fiyatı sizler için setlerle uygun hale getirilmiştir. Keratin bakımı fiyatı, kuaförlerde yaptırmak istenildiğinde, bazılarımıza ekonomik olarak uygun olmayabilir. Onun için biz  keratin şampuan, keratin maske ve keratin setleriyle, evde keratin bakımı nasıl yapılır, sayfamızdan okuyarak kendi keratin bakımınızı yapmanızı öneriyoruz. 
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar