YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Tim Suadiye Kuaför Natura Keratin Bakımı

Χ Galeriyi Kapat

Tim Suadiye Kuaför Natura Keratin Bakımı

Tim Suadiye salonunda Natura Keratin uygulaması yapıldı. Uygulama ile saç bakımı ve Brezilya Fönünün incelikleri aktarıldı. Bu sayede uzman kadrosuyla bilinçli bir şekilde saç bakımı yapılabildi.

Kuaför Salonunun’ da Natura Keratin saç bakım ürünleri ve brezilya fönü organik sertifikalı olması nedeniyle müşteri memnuniyetini sağladı. Ayrıca profesyonel ve geniş bir kadrosu ile beklentileri karşıladı ve eşsiz bir deneyim sağladı.
Uzman ekip tarafından yapılan Natura keratin uygulamaları ile saçlarınıza inanılamaz parlaklık ve canlılık kazandırmayı hedefliyor. Tüm bu hedeflere yönelik çalışmalar yapan Tim Suadiye profesyonel ekibi alanında deneyimli yenilikleri takip eden uzman kişiler sayesinde Natura Keratin ürünlerini uyguladı ve müşteri memnuniyetine sundu.  

Bu albümde Kadıköy Suadiye'de bulunan Tim kuaförde uyguladığımız Natura Keratin bakımının fotoğraflarını görebilirsiniz. Natura Keratin bakımı yanmış yıpranmış saçları onarır. Canlı parlak ve hacimli bir görünüm kazandırır.

Natura Keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.


Tim Suadiye Kuaför ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Tim-Suadiye-Keratin-Bakim-6
  • Tim-Suadiye-Keratin-Bakim-5
  • Tim-Suadiye-Keratin-Bakim-3
  • Tim-Suadiye-Keratin-Bakim-2
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar