YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

The Most Etkinlik

Χ Galeriyi Kapat

The Most Kuaför Salonun Tercihi Natura Keratin 

The most kuaför salonunun tercihi olan Natura Keratin saç bakım ürünleri ve brezilya fönü organik sertifikalı olması nedeniyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor. Ayrıca profesyonel ve geniş bir kadrosu ile beklentileri karşılamakla kalmaz sizlere eşsiz bir deneyimle karşı karşıya bırakıyor. 

Uzman ekip tarafından yapılan Natura keratin uygulamaları ile saçlarınıza inanılamaz parlaklık ve canlılık kazandırmayı hedefliyor. Tüm bu hedeflere yönelik çalışmalar yapan The most profesyonel ekibi alanında deneyimli yenilikleri takip eden uzman kişiler sayesinde Natura Keratin ürünlerini uyguluyor ve sizin memnuniyetinize sunuyor.

Bu albümde The Most Etiler salonunda yapılan Natura Keratin uygulaması ve etkinlik fotoğraflarını görebilirsiniz. The Most Kuaför salonu güçlü ve geniş kadrosu ile Etiler Akmerkez'in karşısında hizmet vermektedir. Natura Keratin ürünleri A+ kuaför salonların tercihidir. Eğer kuaför iseniz sizde salonunuzda Organik sertifikalı natura keratin ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.
 

The Most ile Brezilya Fönü

The Most kuaför salonunda brezilya fönü uygulaması titizlikle yapılan kuaför salonlarından biridir. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

The most ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • The Most Etkinlik-18
  • The Most Etkinlik-1
  • The Most Etkinlik-14
  • The Most Etkinlik-13
  • The Most Etkinlik-16
  • The Most Etkinlik-17
  • The Most Etkinlik-20
  • The Most Etkinlik-21
  • The Most Etkinlik-23
  • The Most Etkinlik-24
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar