YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Sıla Özdemir Keratin Bakımı Deneyimi

Χ Galeriyi Kapat

Sıla Özdemir Keratin Bakımı Deneyimi

Ünlü bloggerlerden olan Sıla Özdemir saçlarında düzleştirici veya dış faktörlere bağlı olarak cansızlaştığından ve zamanla saçlarının matlıktan ve şekil vermekten zorlandığından dolayı Natura Keratin saç bakım ürününü deneyimledi. 

Bu deneyim sonucunda Natura Keratin saç bakım ürünün saçlardaki mat ve kabarık bir şekilde görüntüsünü engellediğini fark etti. Sıla Özdemir kullandığı Natura Keratin saç bakım ürününden gayet memnun kaldı.
Natura Keratin saç bakım ürünü sayesinde saçtaki keratin eksikliğinden dolayı ortaya çıkan bütün sorunları yok etti. Geriye sağlıklı mükemmel canlı ve parlak saçlar kaldı.

Natura keratin saç bakım ürünü cansız ve mat görünen saçlara ışıltı ve güç kazandırmanın yanında uzun süreli yumuşaklıkta sağladı. Isı ile şekillendiriciler nedeniyle hasar görmüş saç yapısına gereken keratini kazandırarak saçların daha kolay şekil almasını sağladı. Sıla Özdemir’ in de kullandığı Natura Keratin saç bakım ürününün içinde Free Plus, arındırıcı şampuan, sülfatsız şampuan ve sülfatsız saç kremi mevcuttur. 

Bu albümde Sıla Özdemir' in Free Plus keratin bakımına dair ilgili resimler bulabilirsiniz. Free Plus ürünü kullanılarak saçların daha sağlıklı, canlı ve parlak görünmesi sağlanabilir. İçeriğinin doğal ve formaldehit içermiyor olması da diğer artı yönlerindendir.
 

Sıla Özdemir ile Saç Botoksu

Sıla Özdemir saç botoksu uygulamasını yapmak için ilk olarak arındırıcı şampuan ile saçı işleme hazır hale getirdi. Böylece saçta bulunan kimyasal maddeleri arındırdı. Saç arındırıcı şampuan ile 2 defa yıkandı. Natura Keratin saç botoksu boya yapar gibi sürüldü. Saçlar bone ile sarılarak 45 dk beklendi. Sonrasında saçlar ılık su ile su temiz akana kadar durulandı. Daha sonra saça keratinin daha iyi nüfus edebilmesi için fön ve düzleştirici işlemleri yapıldı.
 
  • Papatya-Aski-Keratin-Bakimi-2
  • Papatya-Aski-Keratin-Bakimi-1
  • Papatya-Aski-Keratin-Bakimi-4
  • Papatya-Aski-Keratin-Bakimi-5
  • Papatya-Aski-Keratin-Bakimi-7
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar