YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

San Kuaför Natura Keratin Eğitimi

Χ Galeriyi Kapat

San Kuaför Natura Keratin Eğitimi

Bu albümde San Kuaför salonunda yapılan Natura Keratin uygulaması fotoğraflarını görebilirsiniz.  Natura Keratin ürünleri A+ kuaför salonların tercihidir. Eğer kuaför iseniz sizde salonunuzda Organik sertifikalı natura keratin ürünlerini tercih edebilirsiniz.

San kuaför salonunda Natura Keratin Eğitimi başarıyla tamamlandı. Kuaför salonunda uygulanan Natura Keratin ile salondaki uzman kuaförlere bilinçli bir uygulama yapabilmek için eğitim verildi. Verilen eğitim ile Brezilya fönü ve keratin bakımının incelikleri aktarıldı bu sayede daha sağlıklı saç bakımı yapabildi.

Natura Keratin ürünleri organik sertifikalı doğal ürünler olması nedeniyle saça istenilen canlılığı ve parlaklığı kazandırdı. Müşteri memnuniyetini önemseyen San kuaför salonu Natura Keratin ürünleri ile ilk uygulamalarını yaptı. 

Yapılan uygulamalar ile saçlar onarıldı ve saç yapısını pürüzsüzleştirdi. Profesyonel ekibi ile yaptıkları ilk uygulama ile müşterileri son derece memnun ettiler.   

Natura Keratin uygulaması ile saçlar daha canlı bir görünüme kavuştu. Brezilya fönü uygulaması ile saçlara canlılığın yanında parlaklık ve kalıcı düzlükte  kazandırdı. 

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.
 

San Kuaför Salonu ile Brezilya Fönü 

San kuaför salonunda brezilya fönü uygulaması titizlikle yapıldı. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

San Kuaför Salonu ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • San Kuafor Sac Botoksu
  • San Kuaför Botoks-1
  • San Kuaför Botoks-3
  • San Kuaför Botoks-2
  • San Kuaför Botoks-3
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar