YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Salon Ruj İzmir Natura Keratin Bakımı

Χ Galeriyi Kapat

Salon Ruj Natura Keratin Bakımı

Salon Ruj kuaför salonunda uygulanan Natura Keratin bakımı ile cansız ve mat gözüken saçlara ışıltı ve güç kazandırdı. Bu uygulama sayesinde uzman kadrosu ile bilinçli bir şekilde saç bakımı yapıldı.

Natura Keratin ürünleri cansız ve mat gözüken saçları organik sertifikası ile üstesinden geldi. Saçlara ışıltı ve güç verdi. Kırık saçları kökten uca onardı. Müşteri memnuniyetine dikkat eden Salon Ruj profesyonel ekibiyle Natura Keratin bakımını uygulayarak yaptıkları eğitimle saçlara uzun süreli yumuşaklık kazandırdı.

Uzman ekibi ve yapılan Natura Keratin saç bakım ürünü müşterilerine kendini özel hissettiriyor. Natura Keratin saç bakımı ve Brezilya Fönü ile düz ve sağlıklı görünüme kavuşturmak sizin elinizde…
Bu albümde İzmir Salon Ruj salonunda yapılan Natura Keratin uygulaması fotoğraflarını görebilirsiniz.  Natura Keratin ürünleri A+ kuaför salonların tercihidir. Eğer kuaför iseniz sizde salonunuzda Organik sertifikalı natura keratin ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.
 

Salon Ruj ile Brezilya Fönü 

Salon Ruj’ da brezilya fönü uygulaması titizlikle yapıldı. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

Salon Ruj ile Saç Botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Salon Ruj-3
  • Salon Ruj-2
  • Salon Ruj-1
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar