YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Natura Keratin Potpori

Χ Galeriyi Kapat

Natura Keratin Potpori

Bu albümde Natura Keratin ürünlerinin farklı kullanılıcılar tarafından çekilmiş resimlerini bulabilirsiniz. Natura Keratin ürünleri profesyonel kuaför salonlarında kullanıldığı gibi bireysel kullanıcılar tarafından da beğenilerek kullanılıyor.

Natura Keratin ürünlerinin bu kadar beğenilerek tercih edilmesinin nedeni organik sertifikalı olması ve müşterileri memnuniyetini önemsemesidir.Natura Keratin formaldehit içermemesi ve içerisinde kimyasal maddeler bulundurmaması nedeniyle birçok kuaför ve bireysel kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. 

Natura Keratin saç bakım ürünleri yıpranmış ve hasar görmüş saçları sağlığına kavuşturur. Aynı zamanda saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır. Natura Keratin saç bakım ürünleri içeriğinde zararlı kimyasal madde barındırmaz. Saçlarınıza uzun süreli bakım ve onarım sağlar. 

Natura Keratin ürünleri 2011 yılından itibaren Türkiye’ de satılmaktadır. A+ plus kuaförler ve bilinçli binlerce kişi tarafından tercih edilmiş ve memnuniyet sağlanmıştır. 
Yapılan Natura keratin saç bakım uygulamaları ile saçlar istenilen yapıya kavuşturulmuş saçlara daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırmıştır. 
 

Natura Keratin ile Brezilya Fönü

Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.
 

Natura Keratin ile Saç Botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Keratin-6
  • Keratin-5
  • Keratin-4
  • Keratin-3
  • Keratin-1
  • Keratin-8
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar