YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Natura Keratin Katalog Çekimleri 2015

Χ Galeriyi Kapat

Natura Keratin Katalog Çekimleri 2015

Bu albümde 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz katalog çekimleri vardır. Natura Keratin'nin profesyonel fotoğrafçılarla gerçekleştirdiği katalog çekimlerine ait resimleri bu albümde bulabilirsiniz. İşinde uzman kişilerle yapılan çalışmalar sonucunda katalog çekimleri tamamlanmış oldu. 

Natura Keratin katolog çekimleri ile saç bakım ürünlerinin daha iyi tanıtılması sağlandı. Katalog çekimlerinde saç bakım ürünlerinin faydalarını ön plana çıkarmak amacıyla yapıldı. Katolog çalışmasının bir diğer amacı ise Natura Keratin firmasının kalitesini ve diğer firmalardan farkını ortaya çıkartmaktır. Katolog çekimleri ve sonsuz müşteri memnuniyetini elde etmek isteyen firmamız ile Natura Keratin’ in sektörde yeri iyice yükseldi. 

Profesyonel ekip ve tecrübe gerektiren çekimler uzman ekip ile çalışılarak elde edildi. Müşteri memnuniyetine önem veren Natura keratin katalog çekimlerini de büyük bir ilgiyle takip etti. 
Natura Keratin ürünlerinin birçok kişi tarafından tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise organik sertifikalı ve doğal içerikli olmasıdır. 
 

Natura Keratin ile Brezilya Fönü

 Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

Natura Keratin ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Natura-Keratin-Katalog-Cekimleri-2015-7
  • Natura-Keratin-Katalog-Cekimleri-2015-6
  • Natura-Keratin-Katalog-Cekimleri-2015-4
  • Natura-Keratin-Katalog-Cekimleri-2015-3
  • Natura-Keratin-Katalog-Cekimleri-2015
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar