YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Mos Ataşehir Natura Keratin Eğitimi

Χ Galeriyi Kapat

Mos Ataşehir Kuaför Salonu Natura Keratin Eğitimi

Mos Ataşehir kuaför salonunda Natura Keratin Eğitimi başarılı bir şekilde tamamlandı. Kuaför salonunda uygulanan Natura Keratin eğitimi ile Brezilya Fönü ve Keratin Bakımının incelikleri anlatıldı. Bu eğitim sayesinde bilinçli bir şekilde saç bakımı yapılabildi.

Eğitimi verilen Natura Keratin ürünleri organik sertifikalı olduğundan cansız ve mat gözüken saçlara ışıltı ve güç verdi. Müşteri memnuniyetine önem veren Mos kuaför büyük bir titizlikle Natura Keratin ürünleri ile yaptığı ilk saç bakımını tamamladı.  

Yaptıkları bu uygulamalar ile ince telli saçlar onarıldı ve saçlara hacim kazandırıldı. Uzman ekibiyle yaptıkları Natura Keratin eğitimiyle saçlara uzun süreli yumuşaklık kazandırdı. 

Natura Keratin uygulaması ile saçlara mükemmel parlaklık ve ipeksi bir görünüm kazandırdı. Natura Keratin brezilya fönü uygulaması saçlara parlaklık ve kalıcı düzlük kazandırdı.   

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.

Bu albümde Mos Ataşehir Kuaför salonunda yapılan Natura Keratin uygulaması fotoğraflarını görebilirsiniz.  Natura Keratin ürünleri A+ kuaför salonların tercihidir. Eğer kuaför iseniz sizde salonunuzda Organik sertifikalı natura keratin ürünlerini tercih edebilirsiniz.
 

Mos Ataşehir Kuaför Salonu ile Brezilya Fönü 

Mos kuaför salonunda brezilya fönü uygulaması titizlikle yapıldı. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

Mos Ataşehir Kuaför Salonu ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Mos Ataşehir Brezilya Fönü-1
  • Mos Ataşehir Brezilya Fönü-2
  • Mos Ataşehir Brezilya Fönü-4
  • Mos Ataşehir Brezilya Fönü-5
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar