YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Merve Ayzit Natura Keratin Bakımı Deneyimi

Χ Galeriyi Kapat

Merve Ayzit Natura Keratin Bakımı Deneyimi

Ünlü bloggerlerden olan Merve Ayzit ısı ile şekillendiricilerinin etkisinden veya dış faktörlerden dolayı yıpranan saçları için Natura Free Plus Keratini deneyimledi.

Bu deneyim ile saçlarındaki kabarıklık ve matlıktan kurtarak canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturdu. Uygulanan keratin bakımı ile Merve Ayzit saç bakımından gayet memnun kaldı. Natura Keratin saç bakımı ile saçlardaki cansız ve matlığın yerini canlı ve parlak bir görünüm aldı. Saçlara ışıltı ve parlaklık kazandıran saç bakımı saçlardaki hasarlı yapıyı gereken keratin takviyesi ile ortadan kaldırdı.

Merve Ayzit’ in Natura Keratin Free Plus'u deneyimlemiştir. Bu setin içerisinde Natura Keratin Arındırıcı Şampuan, Natura Keratin Free Plus, Groomed Sülfatsız Şampuan ile Saç kremi ve Argan Yağı bulunmaktadır.

Bu albümde Merve Ayzit'in evinde uyguladığı Natura Free Plus Keratin bakımınının saçlardaki gözle görülür değişime dair öncesi ve sonrası ile ilgili görseller yer almaktadır. Natura Free Plus ürünü tamamen organiktir ve formaldehit içermez. Uygulamadan sonra kullanacağınız sülfatsız şampuan, saç kremi ve argan yağı ile keratin bakımınızın ömrünü uzatabilirsiniz.
 

Merve Ayzit ile Saç Botoksu

Merve Ayzit saç botoksu uygulamasını yapmak için ilk olarak arındırıcı şampuan ile saçı işleme hazır hale getirdi. Böylece saçta bulunan kimyasal maddeleri arındırdı. Saç arındırıcı şampuan ile 2 defa yıkandı. Natura Keratin saç botoksu boya yapar gibi sürüldü. Saçlar bone ile sarılarak 45 dk beklendi. Sonrasında saçlar ılık su ile su temiz akana kadar durulandı. Daha sonra saça keratinin daha iyi nüfus edebilmesi için fön ve düzleştirici işlemleri yapıldı.
 
  • Merve-Ayzit-Keratin-Bakimi-7
  • Merve-Ayzit-Keratin-Bakimi-6
  • Merve-Ayzit-Keratin-Bakimi-4
  • Merve-Ayzit-Keratin-Bakimi-3
  • Merve-Ayzit-Keratin-Bakimi-1
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar