YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Makas Ethem Efendi Natura Keratin Eğitimi

Χ Galeriyi Kapat

Makas Ethem Efendi Natura Keratin Eğitimi

Makas Ethem Efendi kuaför salonunda uygulanan Natura Keratin ile kuaför salonuna bilinçli uygulama yapabilmek için eğitim verildi. Eğitim sayesinde Brezilya fönü ve Keratin bakımının incelikleri anlatıldı ve bu sayede daha sağlıklı saç bakımı yapabilmek adına ilk adımlar atıldı. 

Eğitimi verilen Natura Keratin ürünleri organik sertifikalı olup saça istenilen canlılığı ve parlaklığı kazandırdı. Yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek isteyen Makas Kuaför salonu Natura Keratin ürünleri ile ilk uygulamalarını yaptı. Bu uygulama sayesinde saçlar istenilen parlaklık ve yumuşaklık kazandı. Profesyonel ekibiyle yapmış oldukları ilk uygulama da müşterilerin memnuniyeti gözden kaçmadı. 

Natura Keratinin bu uygulaması ile saçlar daha canlı ve parlak bir görünüme kavuştu. Brezilya fönü uygulaması ile saçlara canlılığın yanında kalıcı düzlükte kazandırdı. 

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda
tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.

Bu albümde Makas Ethem Efendi şubesinde yapılan natura keratin bakımı uygulama fotoğraflarını görebilirsiniz. Natura keratin bakımı yıpranmış, mat görünen saçınızı onararak parlak ve canlı bir görünüm kazandırır.
 

Makas Ethem Efendi ile Brezilya Fönü 

Makas kuaför salonunda brezilya fönü uygulaması titizlikle yapıldı. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

Makas Ethem Efendi ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Makas-Ethemefendi-Keratin-Bakim-4
  • Makas-Ethemefendi-Keratin-Bakim-3
  • Makas-Ethemefendi-Keratin-Bakim-1
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar