YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Keratin Doğal

Χ Galeriyi Kapat

Keratin Doğal 

Bu albümde Natura Keratinin doğal ortamlarda yapılmış çekimlerine dair resimlere  yer verilmiştir. Free Plus doğa dostu organik sertifikalı bir üründür, formaldehit içermez. Yıpranmış saçların eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur, saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır. Natura Free Plus doğanın saçlara bir armağanıdır. 

Natura Keratin saç bakım ürünleri yapısında hiçbir kimyasal madde bulundurmaz böylece saça uzun süreli bakım ve onarım sağlar. Natura Keratin 2008 yılından itibaren yurtdışında sadece keratin ve saç bakımı üzerine ürün üretilen bir firmadır. Natura Keratin saç bakım ürünlerinin içerisinde organik sertifikalı ham maddeler kullanır. 

Natura Keratin ürünleri 2011 yılından itibaren Türkiye’ de satılmaktadır. A+ plus kuaförler ve bilinçli binlerce  kişi tarafından tercih edilmiş ve memnuniyet sağlanmıştır. 
Maalesef Türkiye’ de doğal ve saf keratin başlığı altında birçok sadece keratin içerikli olan maske, saç kremi ve sampuan satılmaktadır. Natura Keratin ürünleri saf keratin içeren doğal yapıdadır ve yapısında hiçbir zararlı madde bulunmaz.
 

Keratin çeşitleri ikiye ayrılmaktadır;

1- Bakım amaçlı yani diğer adı ile saç botoksu olan keratinler
2- Brezilya fönü kalıcı fön amaçlı keratinler
İki keratin de içeriği ve uygulaması bakımından birbirinden farklıdır. Bakım amaçlı olan keratinler yaptığımız yanlış uygulamalar neticesinde oluşan sağlıksız saçları kökten uca onarır ve saçtaki kırılmaların önüne geçerek saça parlaklık kazandırır. Böylece saç hasarlı yapısından kurtulur. Saçlara parlak ve canlı bir yapı kazandırır.
Diğer bir bakım ise kalıcı ve düz saç elde etmek amacıyla yapılan keratin ürünüdür. En iyi keratin
ürünü olarak bilinen Natura keratin brezilya fönü uygulaması ile saçlara uzun vadede bir düzlük sağlarken saça gereken nemliliği, parlaklığı ve canlılığı kazandırır.
 

Natura Keratin ile Brezilya Fönü

Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.
 

Natura Keratin ile Saç Botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 • Keratin-Dogal-12
 • Keratin-Dogal-2
 • Keratin-Dogal-3
 • Keratin-Dogal-4
 • Keratin-Dogal-6
 • Keratin-Dogal-7
 • Keratin-Dogal-9
 • Keratin-Dogal-10
 • Keratin-Dogal-14
 • Keratin-Dogal-15
 • Keratin-Dogal-17
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar