YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Juju Etiler Natura Keratin Bakımı

Χ Galeriyi Kapat

Juju kuaför Salonu Natura Keratin Eğitimi

Juju Kuaför Salonun’ da Natura Keratin eğitimi verildi. Juju kuaför salonu başarılı bir şekilde Natura Keratin eğitimini tamamladı. Juju kuaför salonunda verilen Natura Keratin eğitimi ile Brezilya Fönü ve keratin bakımının uygulaması üzerine duruldu. 
Kuaför salonunda uygulanan Natura Keratin eğitimi ile bilinçli bir şekilde keratin bakımı ve brezilya fönü uygulamaları yapılmaya başlandı. 
Natura Keratin ürünleri organik sertifikalı olduğundan cansız ve mat gözüken saçlara ışıltılı ve güçlü bir saç tipi kazandırdı. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Juju kuaför uzman ekibiyle Natura Keratin ürünlerinin uygulamasını yaptı.

Yaptıkları bu uygulamalar ile ince telli saçlar onarıldı ve saçlara hacim kazandırıldı. Uzman ekibiyle yaptıkları Natura Keratin eğitimiyle saçlara uzun süreli yumuşaklık kazandırdı. 

Natura Keratin uygulaması ile saçlara mükemmel parlaklık ve ipeksi bir görünüm sağladı. Saçlar Natura Keratin brezilya fönü uygulaması ile canlı ve parlak görünümünün yanında kalıcı düzlüğe de sahip oldu.

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.
  

Juju Kuaför Salonu ile Brezilya Fönü

Juju kuaför salonunda brezilya fönü eğitimi titizlikle yapıldı. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.
 

Juju  Kuaför Salonu ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Juju Etiler Natura Keratin Bakımı-0
  • Juju Etiler Natura Keratin Bakımı-1
  • Juju Etiler Natura Keratin Bakımı-3
  • Juju Etiler Natura Keratin Bakımı-4
  • Juju Etiler Natura Keratin Bakımı-6
  • Juju Etiler Natura Keratin Bakımı-9
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar