YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Hair Box Brezilya Fönü Uygulaması

Χ Galeriyi Kapat

Hair Box Tercihi Natura Keratin 

Hair Box kuaför salonun da büyük bir memnuniyetle tercih etmiş olduğu Natura Keratin ürünleri ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Natura Keratin’ in organik sertifikalı ürünleri ile Hair Box kuaför salonlarında tercih ediliyor.
 
Müşteri memnuniyetini esas alan Hair Box kuaför salonu uzman ve başarılı kadrosu ile de büyük ilgi görüyor. Müşterilerini özel hissettirmeyi amaçlayan bu kuaför salonu Natura Keratin ürünlerini tercih ederek farkını gösteriyor. 

Bu albümde Hair Box şubesinde uygulanan Natura Keratin Brezilya fönü uygulamasının fotoğraflarını görebilirsiniz. Hair Box Kadıköy Feneryolunda yer alan salonda Natura keratin brezilya fönü uygulaması yapılmıştır. Natura keratin brezilya fönü ağır hasarlı, yanmış, yıpranmış saçları onarmak için yapılır. Ayrıca kıvırcık saçları tek seans da düzleştirebilir 4-6 ay boyunca saçınızı sağlıklı ve düz kullanabilirsiniz. Uygulama ile ilgili fotoğraflara bu albümden ulaşabilirsiniz.

A+ kuaförlerin tercihi olan Natura keratin Hair Box tarafından da tercih edilmiştir. Natura keratin markasının diğer keratin çeşidi olan natura keratin free plus saç botoksu çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.
 

Hair Box ile Brezilya Fönü

Hair Box kuaför salonunda brezilya fönü uygulaması titizlikle yapılan kuaför salonlarından biridir. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.
 

Hair Box ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
  • Hair-Box-Brezilya-Fonu-4
  • Hair-Box-Brezilya-Fonu-3
  • Hair-Box-Brezilya-Fonu-1
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar