YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Ezgi Erikci Natura Keratin Bakımı Deneyimi

Χ Galeriyi Kapat

Ezgi Erikci Natura Keratin Bakımı Deneyimi


Ünlü bloggerlerden olan Ezgi Erikçi dış faktörlerden ve düzleştiricinin etkilerinden dolayı yıpranan saçlara şekil vermekten zorlandığı ve saçlarındaki canlı görünümünü kaybetmesi nedeniyle saçlarına Groomed Keratin bakımı İnstagram setini uygulamıştır. Uyguladığı saç bakımı ile saçlarındaki mat ve kabarık görüntünün kalktığını fark eden Ezgi Erikçi Groomed Keratin bakımından gayet memnun kaldı. Groomed Keratin bakımı sayesinde saçlardaki hasarlı yapılar ortadan kalkarak mükemmel parlak ve canlı saçlar elde edildi.

Groomed Keratin bakımı ile saçlardaki cansız ve matlığın yerini canlı ve parlak bir görünüm aldı. Saçlara ışıltı ve parlaklık kazandıran Groomed Keratin bakımı saçlardaki hasarlı yapıyı gereken keratin takviyesi ile ortadan kaldırdı. 
Ezgi Erikçi’ nin Groomed Keratin bakımı Instagram setini deneyimlemiştir. Bu setin içerisinde Natura Keratin Arındırıcı Şampuan, Natura Keratin Free Plus, Groomed Sülfatsız Şampuan ile Saç kremi ve Argan Yağı bulunmaktadır.

Bu albümde Ezgi Erikci' nin Natura Keratin Free Plus keratin bakımına dair fotoğraflar yer almaktadır. Free Plus ürünü saçlardaki yıpranmaları, elektriklenmeleri yok ederek saçlara canlılık, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Organik sertifikalıdır  ve formaldehit içermez.
 

Ezgi Erikçi ile Saç Botoksu


Ezgi Erikçi saç botoksu uygulamasını yapmak için ilk olarak arındırıcı şampuan ile saçı işleme hazır hale getirdi. Böylece saçta bulunan kimyasal maddeleri arındırdı. Saç arındırıcı şampuan ile 2 defa yıkandı. Natura Keratin saç botoksu boya yapar gibi sürüldü. Saçlar bone ile sarılarak 45 dk beklendi. Sonrasında saçlar ılık su ile su temiz akana kadar durulandı. Daha sonra saça keratinin daha iyi nüfus edebilmesi için fön ve düzleştirici işlemleri yapıldı.
 
  • Ezgi-Erikci-Natura-Keratin-Bakim-Uygulamasi-1
  • Ezgi-Erikci-Natura-Keratin-Bakim-Uygulamasi-2
  • Ezgi-Erikci-Natura-Keratin-Bakim-Uygulamasi-4
  • Ezgi-Erikci-Natura-Keratin-Bakim-Uygulamasi-5
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar