YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Erhan Delen Natura Keratin Uygulaması

Χ Galeriyi Kapat

Erhan Delen'in Keratin Bakımı ve Brezilya Fönünde Tercihi Natura Keratin

Birçok ünlü sanatçının da tercihi olan Erhan Delen kuaför salonun Natura Keratin ürünlerini tercih etmesinin nedeni organik sertifikalı ürünler olmasıdır. Erhan Delen kuaför salonu müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutmayı amaç edinerek Natura Keratin ürünlerini tercih ediyor.

Erhan Delen kuaför salonu Natura Keratin tercihi ve güçlü kadrosu ile müşterilerine sıra dışı bir deneyim kazandırıyor. Uzman ekip tarafından yapılan Natura Keratin uygulamaları da kendinizi iyi ve özel hissetmenize yardımcı oluyor. Saçlarınıza en az sizin kadar önem veren profesyonel ekip büyük bir ilgiyle saçlarınıza Natura Keratin uygulamalarını yapıyor.

Erhan Delen ile Natura keratin uygulamalarını yaparak saçlarınıza istediğiniz canlılığı ve parlaklığı sağlayabilirsiniz. 
Natura Keratin Uygulaması ile saçlarınızı Erhan Delen’le düz ve sağlıklı görünüme kavuşturmak sizin elinizde…
Sizde sayılı kuaför salonlarından olan Erhan Delen ile Natura Keratin Brezilya Fönünü deneyebilir ve eşsiz deneyiminizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu albümde Erhan Delen salonunda yapılan Natura Keratin uygulaması fotoğraflarını görebilirsiniz. Erhan Delen Kuaför salonu Beşiktaş Kuruçeşme’de Galatasaray Adasının tam karşısındadır. Natura Keratin ürünleri A+ kuaför salonların tercihidir. Eğer kuaför iseniz sizde salonunuzda Organik sertifikalı Natura Keratin ürünlerini tercih ederek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutabilirsiniz. 

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.
 

Erhan Delen ile Brezilya Fönü

Erhan Delen kuaför salonunda brezilya fönü uygulaması titizlikle yapılan kuaför salonlarından biridir. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

Erhan Delen ile Saç Botoksu

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.
 
  • Erhan Delen Natura Brezilya Fönü-1
  • Erhan Delen Brezilya Fönü-2
  • Erhan Delen Brezilya Fönü-4
  • Erhan Delen Brezilya Fönü-5
  • Erhan Delen Brezilya Fönü-7
  • Erhan Delen Brezilya Fönü-8
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar