YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Bayram Bal Forum İstanbul Natura Keratin Eğitimi

Χ Galeriyi Kapat

Bayram Bal Form İstanbul Natura Keratin Eğitimi

Bu albümde Bayram Bal Forum İstanbul kuaför salonunda yapılan Natura Keratin eğitiminin fotoğraflarını görebilirsiniz.  Natura Keratin ürünleri A+ kuaför salonların tercihidir. Eğer kuaför iseniz sizde salonunuzda Organik sertifikalı natura keratin ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bayram Bal kuaför salonunda Natura Keratin Eğitimi verildi. Uygulanan eğitim sayesinde Natura Keratin saç bakımı ve Brezilya Fönünün incelikleri anlatıldı. 
Bu eğitim sayesinde uzman kadrosuyla bilinçli bir şekilde saç bakımı yapılabildi.

Natura Keratin ürünleri organik sertifikalı olduğundan cansız ve mat gözüken saçlara ışıltı ve güç verdi. Kırık saç tipini onardı. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Bayram Bal büyük bir ilgiyle Natura Keratin ürünlerinin uygulamasını yaptı.

Yapılan uygulamalar ile saçlara hacim kazandırdı ve ince saç yapısını onararak güç kazandırdı. Profesyonel ekibi ile yaptıkları eğitimde saçlara uzun süreli yumuşaklık sağladı.

Natura Keratin brezilya fönü ile saç pürüzsüzleştirildi aynı zamanda uzun süreli kalıcı bir düzlükte kazandırdı.

Natura keratin ürünleri brezilya fönü ve saç botoksu olarak iki çeşittir. Brezilya fönü ürünü hasarlı yanmış yıpranmış saçları onarırken aynı zamanda kalıcı düzleştirme sağlar. Natura keratin saç botoksu daha çok incelmiş kurumuş matlaşmış saçlarda tercih edilir. Saçlara mükemmel nemlendirme yumuşaklık ve parlaklık kazanıdır. Aynı zamanda saç tellerini kalınlaştırır.
 

Bayram Bal ile Brezilya Fönü 

Bayram Bal kuaför salonunda brezilya fönü uygulaması titizlikle yapıldı. Uygulamalarda saçlarınız ilk olarak arındırıcı şampuanla yıkanır. Saçın ıslaklığı alınarak hafif nemli olarak bırakılır. Saçlar bölümlere ayrılarak keratin sürülür. Sürülen keratin saça iyice yedirilir. Saçlar toplanarak bone içerisinde 20 dk bekletilir. Saçlar tamamen kurutulduktan sonra belirli derecedeki düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.  
 

Bayram Bal ile Saç botoksu 

Saç botoksu uygulamasında ise ilk olarak saçlar işleme hazır hale getirilir. Saçtaki kimyasal maddeler arındırıcı şampuan ile yıkanır. Saçtaki kimyasallar arındırıldıktan sonra Natura Keratin Free Plus saç botoksu sürülür.  Saç bone ile kapatıldıktan sonra yeterli miktarda bekletilip temiz su akana kadar durulanır. Daha sonra saçlara keratin nüfuz edebilmesi için düzleştirme işlemleri yapılır.

 

  • Bayram Bal Keratin Bakımı-1
  • Bayram Bal Keratin Bakımı-9
  • Bayram Bal Keratin Bakımı-7
  • Bayram Bal Keratin Bakımı-6
  • Bayram Bal Keratin Bakımı-4
  • Bayram Bal Keratin Bakımı-3
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar