YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Fön Makineleri
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (62)
       Fön Makineleri
  Fön makinelerini seçerken öncelikli olarak kullanım amacına dikkat edildiği gibi fön makinesinin gücüne, ısı ve hava akımına da dikkat edilmesi gerekir. Profesyonel bir saç kurutma makinesi saçların hasarsız kurutulmasını sağlar. Natura Keratin’ de bulunan Hector Newyork Style fön makineleri sayesinde saçınızı hasarsız bir kurutmanın yanında saç tellerinize canlılık ve parlaklık kazandırırsınız. Sizlere bu özellikleri sunan fön makineleri sabit ve titiz sıcaklık kontrolünde çalışırken aynı zamanda nemlendirme özelliği de taşır. Çünkü saçlarınıza hasar vererek matlaşmasını sağlayan temel etken kurutma sırasında oluşan aşırı sıcaklıktır. Bu fön makineleri sayesinde saçınıza ısıyı kontrollü bir şekilde dağıtarak sıcaklığı eşit bir şekilde saçınıza yayabilirsiniz.

Daha sıcak ısı elde etmek tamamen makinenin gücüne bağlıdır. Sıcak ısı sayesinde kurutmayı sağlar, soğuk ısı sayesinde de saçınıza verdiğiniz şekli sabitlemeyi sağlarsınız. Hector Newyork Style fön makineleri üst düzey teknik donanımlara sahip profesyonel cihazlar olduklarından oldukça kullanışlı ve şık bir tasarıma sahiptir.

Fön makinesi alırken ürün güvenliği konusunda da son derece dikkatli olmalıyız. Hector Newyork Style fön makineleri yangın tehlikesine karşı hem ürünün hem de sizin korunmanızı sağlayacak termostata sahiptir. Fön makinesinin ergonomik ve hafif yapısı sayesinde sizlere rahat bir kullanım sağlar. Sessiz çalışması özelliği ile kullanım açısından önemli bir rahatlık sağlar.

Hector fön makinesinin güvenli kullanımını sağlamak amacıyla fön makinesinin su ile teması durumunda tamamen kuruduktan sonra çalıştırınız. Cihazı çalıştırırken hava filtresi daima açık kalmalıdır ve kablonun cihazdan belli bir uzaklıkta durmasına dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde aşırı sıcak kablonun zarar görmesine neden olabilir. Fön makinesini kullanırken saçlarınızın hafif nemini alın ve cihazı fişe takarak kullanıma hazır bir hale getirin fön makinesinin üzerinde bulunan ayarları değiştirerek kullanım amacına göre ısı ayarlarını yapabilirsiniz.         
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar