YUKARI
telefon
Natura Keratin Brezilya Fönü ve Keratin Bakımı
Ana Sayfa > Evde Saç Bakımı

Evde Saç BakımıEvde Saç Bakımı


Evde profesyonel saç bakımı yapmak mümkün mü? Elbette mümkün saçlarımızı bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Her kadın kendi saçının doktorudur. 

İlk adım saçınıza tanımanız ve doğru teşhisi koymanız!
Saçlarınız çok kurumuş, matlaşmış ve incelmiş ise saçınıza güçlü bir nem takviyesi yada saç botox işlemi yapmalısınız. Saçlarınız çok asi kabarıyor ve elektrikleniyor ise saçlarınızı yatıştırıcı bir ürün kullanmalısınız. Saçlarınız çok yağlı ise saç derinizi dengeleyecek yağlılık karşıtı ürünler kullanmalısınız.
Eğer yanlış bir uygulama sonrası saçlarınızda aşırı yıpranma yanma ve lastikleşme var ise brezilya fönü keratini uygulaması ile ağır hasar görmüş yanmış yıpranmış saçlarınızı tek seferde onarabilirsiniz.

İkinci adım doğru ürünü seçmek!

Saçınıza teşhisi koyduktan sonra saçınız için en doğru ürünü seçmelisiniz. Kullanacağınız ürünlerin kaliteli olması organik içeriğe sahip olması çok önemlidir. Eğer ürünler kalitesi ise yapacağınız bakım işlemi de o kadar başarılı olacaktır.
Natura keratin markası sadece saç bakım ürünleri üreten ve içeriğinde organik hammaddeler kullanan bir firmadır. Saçlarınız bizim için çok değerlidir.

Üçüncü adım doğru uygulama!
Evde yapılacak saç bakım işleminde en önemli adımlardan bir tanesi de uygulama adımıdır. Doğru bir uygulama ile kuaförde yaptıracağınız işlemden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Uygulama öncesinde internet sitemizde bulunana videoları izleyerek uygulama ve yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiz.
Natura keratin markası 2011 yılından beri Türkiye'dedir. Şu zamana kadar ürünlerimizi satın alarak evde saç bakımı yapan bir çok müşterimiz mevcuttur.

Bakımlı Saçlara Sahip Olmak için;

Saç tipine ve cilt tipine uygun doğru ve kaliteli ürünler seçmeniz gerekir. Bilinçsiz ürün kullanımı saçlarınıza zarar verebilir. Saçlarınız beslenmeye ve nem ihtiyaç duyar. Bu yüzden saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nem’i karşılamanız gerekir. Saçlarınız için uygulayacağınız çeşitli yağlar ile bakım yapabilirsiniz. Özellikle kullanacağınız argan yağı saçlarınız için oldukça ideal bir üründür. Duş esnasında veya duş sonrası saçlarınıza argan yağı sürebilirsiniz. Bunun dışında saçlarınıza keratin bakımı yapabilirsiniz. Yaptığınız keratin bakımı sayesinde canlı ve parlak saçlara sahip olunmalıdır. Saçlarınızın aşırı ısı ve kimyasal içerikli şekillendiriciler kullanılmamalıdır.Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar