Yazın Yıpranan Saçlar

17 Temmuz 2018

Yazın Yıpranan Saçlar

Saçlar yazın denizin, güneşin ve nemin zararlı etkilerine maruz kalır ve yaz aylarında saçların daha fazla yıpranmasına neden olur. Yaz aylarında saçlara yapılan düzenli bakım ve alınan önlemler sayesine saçların sağlıklı yapısını koruyabilirsiniz.

Yapılan bu bakımlar sayesinde saçlarınızın canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Yazın saçlarınızı sık sık şampuanlamamalısınız. Her gün şampuanladığınız saçlarınızın dış etkilere karşı direncini azaltarak saçlarınızın güneşin ve denizin etkilerine karşı daha fazla zarar görmesine neden olabilirsiniz. Eğer saçlarınız boyalıysa yazın olumsuz şartların da saçlarınızın daha fazla nemini kaybederek renginde solma ve saçın yapısında da matlıklar oluşmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle yazın etkilerinden boyalı saçların yapısını da korumak için boya koruyucu saç maskesi kullanmak gerekir.

Natura Keratin besleyici ve boya koruyucu saç maskesi ile saçlarınızı zorlu ve dış etkilerine karşı koruyarak nemini kaybetmesini ve saçların yıpranmasını ve kurumasını önleyebilirsiniz. Saç maskesi ile boyanın yazın bile saçınızda uzun süre canlı ve parlak kalmasını sağlayabilirsiniz. Güçlü ve sağlam saç telleri oluşturan bu saç maskesi sayesinde yazın olumsuz etkilerine karşı saçınızın yumuşak ve parlak kalmasını sağlayabilirsiniz. Boyalı saçlarda yazın etkilerinden dolayı yıpranmış yapısını onararak saçlarınıza mükemmel bakım yapabilirsiniz. Bu sayede denizdeki tuz, klor ve zararlı maddelerden dolayı saçın yapısında oluşabilecek bozulmaları engelleyerek nem seviyesini de kontrol altına alıp saçtaki kurumaların önüne geçebilirsiniz. 

Yazın yaptığımız günlük bakımlar veya kullanılan ürünler yeterli olmadığında saçlarda yıpranma ve yapısında bozulmalar oluşabilir. Bunun için gerekli uygulamalar yapılmadığında ise saçınızın sağlıklı yapısı tamamen kaybolur. Saç sağlığının kaybolmasına neden olan temel etken saçtaki keratinde önemli ölçüde eksiklik oluşmasıdır. Saçın canlı ve parlak görüntüsüne tekrar kavuşturmak için saça keratin takviyesi yapılır. Keratin takviyesi iki çeşittir. Bunlar saç botoksu ve brezilya fönü uygulamalarıdır. Bu uygulamalar ile saçlar sağlıklı yapısını kavuşarak saçlarınızın kökten uca onarılmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza yapılan bu bakım sayesinde mükemmel parlaklık ve bakım sağlayabilirsiniz. Boyalar, açıcılar ve ısılı işlemler etkisi ile yıpranmış saçlarınız yazın oluşan olumsuz etkiler ile daha fazla hasar görmesini engelleyebilirsiniz. Yapılan keratin yüklemesi ile saç hasarlı ve yıpranmış yapısından kurtarabilir ve saçların onarılmasını sağlayabilirsiniz.
Yazın Yıpranan Saçlar

Özellikle çok fazla işlem görmesi nedeniyle yıpranmış saçları saç botoksu ile keratin bakımı yaparak yazın oluşabilecek zararlı etkilere karşı koruyabilirsiniz. Natura keratin saç botoksu sayesinde de saçlarınızın hasar görerek yıpranmış yapısını ortadan kaldırabilirsiniz. Saç tellerinin güçlendirerek saç yapısına koruyucu bir katman oluşturabilirsiniz. Saçlarınıza uzun süreli nemlilik, canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz cansız gözüken saç yapısının da canlandırarak kalıcı bir yumuşaklık kazandırabilirsiniz. Ayrıca doğal içeriği ve zararlı kimyasal içermemesi sayesinde de saç hücrelerinizin sağlıklı bir şekilde yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Natura Keratin saç botoksu sayesinde saçlarınızda oluşan aşırı yıpranma ve hasarları ortadan kaldırabilirsiniz.

Natura Keratin brezilya fönü ile de saçlarınızdaki cansız ve mat yapıyı ortadan kaldırarak kalıcı bir yumuşaklık kazandırabilirsiniz. Ayrıca brezilya fönü ile uzun süre kalıcı düz saçta elde edebilirsiniz. Bu sayede saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık katarak içeriğindeki besleyici maddeler sayesinde saçlarınızın kuruyup yıpranmasını engelleyebilirsiniz. 
%43 KAMPANYA Natura Keratin Bakımı 120 Ml
Natura Keratin Bakımı 120 Ml

800,00 TL

460,00 TL
%45 KAMPANYA Natura Keratin Bakım Seti Small
Natura Keratin Bakım Seti Small

1.000,00 TL

550,00 TL
%43 KAMPANYA Natura Brezilya Keratini 120 Ml
Natura Brezilya Keratini 120 Ml

800,00 TL

460,00 TL
%45 KAMPANYA Natura Brezilya Fönü Seti Small
Natura Brezilya Fönü Seti Small

1.000,00 TL

550,00 TL
%28 Korban Keratin Bakımı 100 Ml
Korban Keratin Bakımı 100 Ml

500,00 TL

360,00 TL
%28 Korban Hydra Brezilya Keratini 100 Ml
Korban Hydra Brezilya Keratini 100 Ml

500,00 TL

360,00 TL
%35 Korban Keratin Bakım Seti - Argan
Korban Keratin Bakım Seti - Argan

1.000,00 TL

650,00 TL
%35 Korban Brezilya Fönü Seti - Argan
Korban Brezilya Fönü Seti - Argan

1.000,00 TL

650,00 TL