Saç Bakımı Neden Önemlidir?

17 Temmuz 2018

Saç Bakımı Neden Önemlidir?

Saçlar için gereken saç bakım sağlanmadığında yıpranmaya ve kırılarak dökülmeye başlar. Böylece eski yapısını ve sağlığını kaybetmiş olur. Saçların eski sağlığına kavuşturmak için bazı uygulamalarda bulunuruz. Fakat yaptığımız bazı yanlış saç bakımı uygulamaları ve kullandığımız ürünler neticesinde istemediğimiz sonuçlar elde edebiliriz. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için saçınız için en doğru saç bakım ürününü kullanmalısınız.

Saç ürünleri

Saçınıza yapmış olduğunuz bazı saç bakım uygulamalardan dolayı saçlarınız yıpranmış ve mat bir şekilde gözükür. Groomed Free Plus Keratin Bakımı Setini kullanarak saçlarınıza gereken bakımı sağlarsınız. Bu saç bakım sayesinde saçlarınıza uzun süreli canlılık ve parlaklık kazandırırsınız. İnce saç tellerinize hacim kazandırmakla birlikte saçlarınızı sağlıklı bir görünüme de kavuşturursunuz. Gereken saç bakım sağlanmadığında saçlar sağlıklı görünümünü kaybetmeye başlar. Böylece saç mat ve cansız gözükmeye başlar. Saç telleri incelir ve kırılmalar ve kopmalar oluşur. Saçta görülen bu gibi değişimlerin temel nedeni keratin eksikliğidir. Saçlardaki bu yapıdan kurtulmak için keratin takviyesi ile saçlara gereken bakımı kazandırmış olursunuz. Natura Keratin bakımı ile saçlarınıza gereken keratini sağlarsınız ve saçlarınızda sağlıklı bir yapı oluşturursunuz. Böylece hasarlı yıpranmış ve yanmış saçlarınızı onarır ve saç bakımı sağlamakla kalmaz saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırırsınız.

Saç bakımı için gereken uygulamalar tamamlandığında bunların düzenli bir şekilde devamı da sağlanması gerekir.
Saçlarınıza gereken düzenli saç bakımıyla eski görünümüne kavuşur. 

Bitkisel saç bakım ürünleri

Bitkisel saç  ürünleri saçları kökten uca saç bakımı  yaparak hücresel yenilenme sağlarken aynı zamanda kolayca şekil alabilen canlı saçlara kavuşulmasına da yardımcı olur.
Bitkisel saç ürünleri saçı onarır, besler ve yeniler. Saç kırılmalarının önüne geçen, saç kalınlığını arttıran, saçın daha çabuk uzamasını sağlayan ve saça canlılık veren içeriğe sahiptir. Saç bakımı ile saçlarınızın eski görünümüne kavuşturabilirsiniz.
 

Organik saç bakım ürünleri

Natura keratin organik saç  ürünleri sizlerin beklentilerinizi karşılayacak niteliklere sahiptir. Natura keratin saç ürünleri içeriğinde organik hammadeler kullanılmıştır. Saç telleriniz yapmış olduğunuz bazı uygulamalar sebebiyle mat ve cansız bir şekilde görünmeye başladıysa doğal ürünler tercih ederek saçlarınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Groomed Argan Yağı ile saçlarınızdaki elektriklenmeyi alarak istediğiniz canlı ve parlak görünümü saçlarınıza kazandırabilirsiniz. Böylece cansız ve mat görünen saçlarınıza ışıltı ve parlaklık kazandırırsınız. Ayrıca günlük saç bakımı kullanıma uygun yapısı ile kurumuş saç tellerini nemlendirmekle kalmaz saç derisindeki sebum seviyesini de dengelemiş olursunuz. Hasar görmesi nedeniyle yıpranmasından şikayetçi olduğunuz saçlarınızı saç maskeleri ile eski sağlıklı görünümüne kavuşturabilirsiniz. Fakat kullanılan saç bakım maskelerinin saç tipinize uygun olması ve kimyasal maddeler içermemesi gerekir. Natura Keratin Onarıcı Saç maskesi ile saçlarınızdaki hasarlı yapıdan kurtularak saçınıza gereken bakınemi sağlamış olursunuz. Böylece güçlü saç tellerine sahip olarak saçlarınızın daha sağlıklı uzamasına katkı sağlarsınız.
 

 

%41 Natura Keratin Sütü Leave Conditioner
Natura Keratin Sütü Leave Conditioner

220,00 TL

130,00 TL
%41 Groomed Argan Saç Serumu
Groomed Argan Saç Serumu

220,00 TL

130,00 TL
%20 Groomed Sülfatsız Şampuan Seti
Groomed Sülfatsız Şampuan Seti

300,00 TL

240,00 TL
%36 Natura Keratin Şampuan Seti
Natura Keratin Şampuan Seti

500,00 TL

320,00 TL
%20 Natura Keratin Bakım Seti Small
Natura Keratin Bakım Seti Small

450,00 TL

360,00 TL
%20 Korban Keratin Bakım Seti - Argan
Korban Keratin Bakım Seti - Argan

450,00 TL

360,00 TL