17 Temmuz

Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakım Ürünleri


Her bayan sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. Fakat yine bayanlardır kendi saçlarını mahvedenler. Güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak isterken kullanılan yanlış saç bakım ürünleri ve yapılan yanlış uygulamalar sonrasında saçları güçsüzleşir ve daha kötü bir hale gelir.

Saçları en çok yıpratan şey boyama işlemi esnasında kullanılan ağır açıcılar ve kimyasallardır. Bazen koyu bir saç rengine sahip bir bayan saç renginde sıkılıp açık bir renk (sarı, platin sarısı gibi) iddalı ve farklı bir renk isteyebiliyor.
İşte burada kullanılan açıcılar ve kimyasallar saçları çok fazla yıpratıyor. Birde üstüne üstlük yanlış bir uygulama kurbanı olursa güzelim saçları yanıyor.

Sonrasında saçlarına eski haline getirmek için saç bakım ürünleri aramaya başlanıyor. Yanmış, hasarlı saçları normal saç bakım ürünleri onaramayacaktır. Doğru ürün ve doğru uygulama ile tekrar sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Yapılması gereken saçlara keratin bakımı dediğimiz bakımın yapılmasıdır. Keratin bakımı sayesinde hasarlı saç telleri onarılacak sağlığına kavuşacaktır.

Düzleştirme istemeyen sadece bakım ve onarım isteyen bayanlar sitemizde satınalan natura keratin free plus ürünlerini tercih edebilirler.
Hem saçlarıma bakım yapılsın hem de dalgalı ve kıvırcık saçlarımı kalıcı fönlü düz kullanayım diyen bayanlar ise natura regular keratin ürünlerini tercih edebilirler.
Sağlıklı, parlak ipeksi saçlara sahip olmak her bayanın hakkıdır.

Saçların her zaman canlı ve parlak gözükmesi için günlük bakımları aksatmamak gerekir. Saçların bakımlı ve sağlıklı olması için saçların gereken nemi kazandırılması gerekir. Doğal argan yağı sayesinde gereken nemi saçınıza kazandırabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı ısı ile şekillendiricilerin etkilerine karşı koruyabilirsiniz. Bu sayede saçları ısının olumsuz etkilerinden kurtarır ve saçlarınızı dinginleştirerek kabarmasını ve elektriklenmesini engelleyebilirsiniz. 

Groomed Argan yağı ile saçlarınızı kolay bir şekilde nemlendirebilir ve saçlarınızın hızlı taranmasını ve kolay şekil almasını sağlayabilirsiniz. Zorlu hava şartlarından veya yıpratıcı etkilerine karşı saçlarınızı korur ve saçlarınızı yıpratıcı etkilerden zarar görmemesini sağlayabilir ve gün boyu saçlarınızın ışıl ışıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Saçlar güneşin zararlı ışınlarından, nemden, denizin veya havuzun klorundan aşırı zarar görebilir. Bu nedenle saçlarınızı saç spreyleri ile koruyabilirsiniz. Natura Keratin Durulanmayan Saç Spreyi ile saçlarınızı dış etkilere karşı üstün bir koruma sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım, onarım ve koruma sağlayan bu saç spreyi sayesinde saçlarınızın canlı ve parlak gözükmesini sağlayabilirsiniz.
 
 
53 ms