Saç bakım ürünleri

Saç bakım ürünleri

Saçlarınıza gereken bakımı göstermediğimizde, stresten, çevre kirliliğinden ve bazı yanlış uygulamalar nedeniyle yıpranmaya ve kırılarak dökülmeye başlar. Bu nedenle eski yapısını ve sağlığını kaybeder. Biz de saçlarımızın eski sağlığına kavuşması için bazı uygulamalarda bulunuruz fakat yaptığımız bu yanlış uygulamalar ve kullandığımız bazı ürünler neticesinde saçımız daha çok hasar görür ve daha çok yıpranır. Bu nedenle saç bakım ürünleri olarak kullandığımız ürünler kimyasal madde içermeyen doğal ürünler olmalıdır.

İnce telli, cansız ve mat görünen saçlar için:

Saçlarınız telleri yanlış uygulamalar veya kullandığınız bazı ürünler nedeniyle incelmiş mat ve cansız görünmeye başladıysa kimyasal maddeler kullanmadan doğal ürünler tercih ederek saçlarınızı eski görünümüne kavuşturabilirsiniz. Bu konuda Groomed Argan Yağı 60 Ml size yardımcı olacaktır. Bu sayede saçlarınızdaki elektriklenmeyi alarak saçlarınızdaki mükemmel canlılığa kavuşabilirsiniz. Cansız ve mat görünen saçlarınız ışıltılı ve parlak bir şekilde görünür.

Saç bakım ürünleri

Saç bakım ürünleri

Hasar görmüş ve yıpranmış saçlar için:

Zarar görmüş, ışıltısını kaybetmiş saçlara maske uygulayarak eski haline getirebilirsiniz. Fakat kullandığınız ürünlerin kimyasal madde içermemesi ve saçınıza daha çok zarar vermemesi gerekir bu nedenle saçınız için tercih ettiğiniz ürünler doğal olmalıdır.  Natura Keratin Onarıcı Saç Maskesi 500 Ml kullanarak saç yüzeyini pürüzsüzleştirirken hasar görmüş saçlarınıza da onarım sağlarsınız. Bunun yanı sıra saçlarınıza gereken nemi sağlar güçlü, sağlam saç telleri oluşturur ve saçlarınızın daha sağlıklı uzamasına da yardımcı olur.

Yıpranmış ve yanmış saçlar için:

Saçlarınızın yanması kırıklarınızın saç diplerinde saç ucuna kadar her bölümde olması demektir.  Bu şekilde olan saçlara dokunulduğunda keçe hissi vermektedir. Çoğunlukla bu saç tipi boyalı saçlarda veya yüksek sıcaklıkta fön çekilen saçlarda görülür. Groomed Free Plus Keratin Bakım Setini kullanarak saçlarınıza gereken keratin bakımını uygulayabilirsiniz. Bu sayede hasarlı ve yıpranmış saç tellerinize bakım sağlar. İnce saç tellerinizi kalınlaştırır ve saçlarınız yumuşaklık ve parlaklık kazanır. Ayrıca saçlarınızın daha sağlıklı uzamasına da yardımcı olur.

Saç bakım ürünleri

Saç bakım ürünleri

Saç bakımınızı gereken işlemlere göre tamamladığınızda saçlarınız daha canlı ve parlak görünüme sahip olur. Bunun yanı sıra bakımın devamını sağlamak gerekir.