0

Keratin Uygulaması Kalıcı Mıdır?

Keratin Uygulaması Kalıcı Mıdır?

Keratin Uygulaması Kalıcı Mıdır?
  • 17 Temmuz 2018, Salı
  • 1283

Natura Keratin’i uygulamaya devam ettiğiniz sürece saçınızın görünümü ve sağlığı artacaktır, fakat düzleşme etkisi dış çevreden maruz kalınan etkenlerden dolayı 3-4 ay içerisinde yok olmaya başlayacaktır.

Brezilya fönünün etkisi azaldığında tekrar keratin bakımı yapabilirsiniz. Brezilya fönünün etkisi sizin kullanımınıza bağlı olmakla beraber 6 aya kadar kalıcılığını sürdürür, bakım ve onarım sağlar. Yaptığınız brezilya fönünün kalıcılığını uzun süre devam etmek için saçınıza yaptığınız uygulamalara dikkat etmelisiniz. 
Brezilya fönü uygulamasından sonra saçlarınıza su değdirmemeli ve yıkamamalısınız. 2 gün boyunca yıkamadığınız saçlarınızın terlemesine neden olabilecek faaliyetlerden de uzak durmalısınız. Saçlarınızı çok sık toplamamalı ve boya, perma, röfle gibi işlemlerden de uzak durmalısınız.  

Kalıcı Keratin Bakımı Nedir?


Saç bakımınızın uzun süre kalıcılığını sağlamak amacıyla saçları sürekli yıkamamaya özen göstermelisiniz. Kullandığınız şampuan ve saç kremlerinin de içerisinde de sülfat olmamalıdır. (Sülfat Nedir?) Sülfat içeren şampuanlar saçınızdaki keratini büyük ölçüde azaltır. Keratin bakımının kalıcılığını sağlamak amacıyla saçlarınıza sert toka saç bandı ve lastik gibi ürünlerden çok fazla kullanmamalısınız.    

Keratin uygulaması ile hasar görmüş ve yıpranmış saçları onarabilirsiniz. Keratin bakımı ile saç tellerinize bakım ve onarım yapmakla beraber cansız ve mat gözüken saçlarınıza da mükemmel parlaklık ve yumuşaklık sağlar.
 

Kalıcı Keratin bakımının etkisi nedir?

Keratin maddesi (bknz: keratin nedir? )saçı sardığı için incelen saç tellerini kalınlaştırır ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Kalıcı keratin uygulamasının etkisini kaybetmesi halinde gereken bakım tekrar sağlanmalıdır ve sülfatsız şampuan ve saç kremleri ile daha kalıcı bir bakım oluşturulmalıdır. 

Kalıcı keratin bakımı veya keratinli diğer saç bakım ürünleri saçların yapısını güçlendirmek ve saçları sağlıklı yapısını korumak için uygulanır. Keratin bakımı saçların üzerinde canlılık parlaklık ve onarım gibi etkilerini hemen gösterirken keratin içeren saç bakım ürünleri saçların sadece güçlü yapısını korur ve saçların canlı ve parlak gözükmesini sağlar. Yapılan keratin bakımı sayesinde saçların mat pürüzlü ve cansız görünümünden kurtularak saçların canlı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. 

İlişkili Ürünler

yildizli3 %38 İndirim Natura Keratin Bakımı 120 Ml
Natura Keratin Bakımı 120 Ml 1.000,00 TL 1.600,00 TL
yildizli3 %35 İndirim Natura Keratin Bakım Seti Small
Natura Keratin Bakım Seti Small 1.300,00 TL 2.000,00 TL
yildizli3 %38 İndirim Natura Brezilya Keratini 120 Ml
Natura Brezilya Keratini 120 Ml 1.000,00 TL 1.600,00 TL
yildizli3 %35 İndirim Natura Brezilya Fönü Seti Small
Natura Brezilya Fönü Seti Small 1.300,00 TL 2.000,00 TL
Ücretsiz Kargo

1.500 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için