17 Temmuz

Keratin Tedavisinin Amacı Nedir

Keratin Tedavisinin Amacı Nedir


Cildimizde, dişlerimizde, tırnaklarımızda bulunan keratin, saçın yapısında da bulur ve saç düzleştiricileri, kimyasal bakım ürünleri ve saç boyaları nedeniyle saçlar yıpranır ve sağlıksız bir görüntüye ulaşır. Saça uygulanan keratin bakımı sayesinde hasar görmüş ve yıpranmış saç tellerini onarır ve bakım sağlayabilirsiniz. Hasarlı ve yıpranmış saçlara keratin sayesinde saçlarınıza kalıcı bir düzlük sağlarken parlak ve canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Boyadan, açıcılardan ve çeşitli kimyasallardan etkilenmiş hasar görmüş saçlarınızı onarır. Saçlarınıza yumuşak, ipeksi, parlak ve düz bir görünüm kazandırır. Kıvırcık ve dalgalı saçlarınızı 6 aya kadar düz olarak kullanabilirsiniz. Sizi hergün fön derdinden kurtarır.
Saçta keratin eksikliğinden dolayı saçlar mat cansız görünmesine ve saç tellerinin incelmesine neden olabilir. Bu yüzden saçınızdaki keratin oldukça önemlidir. Keratin eksikliği olan saçlar çabuk kopar ve dökülür ve saçların cansız ve mat gözükmesine neden olabilir. Bu nedenle saça düzenli olarak keratin bakımı yaptırmak gerekir. Keratin bakımı yapılan saçlarda saç telleri kökten uca onarılarak canlı ve parlak gözükür.

Keratin tedavilerinde amaç saçın ihtiyacı olan kaybedilmiş proteini saça tekrar geri kazandırmaktır. Saç tellerini derinlemesine yenilik ve bakım sağlayarak hücresel bakım ve onarım yapar. Yapılan keratin tedavisiyle saçın canlı ve hacimli gözükmesini sağlayabilirsiniz. Saçın yapısını bozmadan saç tellerine bakım ve onarım yapar.
 
 
53 ms