17 Temmuz

Keratin Sonrası Deniz Veya Havuza Girebilir Miyim

Keratin Sonrası Deniz Veya Havuza Girebilir Miyim


Keratin uygulaması sonrasında ilk 3 gün deniz veya havuza girmeyin. Bu süreçten sonra deniz veya havuza girmeden önce saçınıza Natura Keratin durulanmayan saç kremi sürün ve sonrasında şampuanlamadan önce iyice durulayın. Bu ürürün deniz ve havuz suyunun saçınıza verdiği zararlardan saçlarınızı koruyacaktır. Keratin bakımının ömrünü uzatacaktır.
 
Natura Keratin Durulanmayan Saç Spreyi ile saçlarınızı zorlu hava koşullarından veya ısılı işlemlerden koruyabilirsiniz. Çevresel faktörlerin neden olduğu etkilerden dolayı saçlarınız zayıflayabilir ve kırılarak kolayca dökülebilir.
 Her saç teline uygun olan bu durulanmayan saç spreyinin kolay kullanımı ile saçlarınızı dış faktörlere karşı koruyabilirsiniz. Böylece saçlarınızın sağlıklı ve canlı şekilde gözükmesini sağlayabilirsiniz. Nemlendirici ve saçı güçlendirici gibi birçok faydası olan bu spreyi keratin uygulaması sonrası saçınızın canlı ve parlak gözükmesi için de kullanabilirsiniz. Zor şekil alan ve kuru ve yıpranmış saç telleri için yapılan bakım sayesinde saçlarınıza tekrar canlılık ve parlaklık katabilirsiniz. Natura Keratin’ in Durulanmayan saç spreyi yoğun onarıcı güç sağlar ve ilk kullanımdan itibaren saçların pürüzsüz ve canlı gözükmesine yardımcı olur.
 
24 ms