17 Temmuz

Keratin Bakımı

Keratin Bakımı


Brezilya Fönü bayanlara aynı zamanda bakım sağlarken istedikleri düz saçlara kavuşmasını sağlayan bir uygulamadır. Çoğu güzellik işlemi zarar verip önleyici bir tedavi ile uygulanması gerekirken saçınızın düzleşmesine yardımcı olan bu güzellik işlemi size bakımlı saçları vaat etmektedir. Saçınız pek çok nedenle yıpranır. Boyarken ya da saçınızı açarken saçınızın bu işlemlerden etkilendiğini görmeniz çok uzun sürmez. Saç bir süre sonra canlılığını kaybeder kolay kırılır ve soluk bir renkte görünür. Bu işlemler sonrasında yapılan uygulamalar saçın daha fazla yıpranmasına neden olmaktadır.

Ancak keratin tedavisi sayesinde sağlıklı saçlarınıza kavuşmanız dakikalar alacaktır. Saçlarınız yeniden hiç işlem görmemişçesine ipeksi ve parlak bir görünüme kavuşurken aynı zamanda düz görünüm size bu bakımın hediyesi olacaktır. Her gün fön uygulayarak yıpranan saçları daha iyi besleyen ve 6 aya kadar düz saç vaat eden bu işlemle düzleştirdiğinizde ortaya çıkan sonuç muhteşem olacaktır. Saçınızı düzleştirirken bakım yapmak artık zor değil.
Keratinler yapısından dolayı saçın hasarlı ve yıpranmış noktalarına nüfuz ederek saçlarınızın onarılmasını sağlar. Onarılan saçlar pürüzsüz gözükür ve saçların daha canlı ve parlak olmasını sağlar. Bir protein çeşidi olan keratin maddesinin bu güçlü ve onarıcı etkisi başka hiçbir maddede bulunmamaktadır. Bu nedenle yıpranmış ve hasar görmüş saçlara keratin bakımı yapılması gerekir. Yapılan bu keratin bakımı sayesinde saçlar canlı ve pürüzsüz gözükür. Çok fazla yıpranmış saçlarda bile kesin çözüm gösteren bu keratin bakımı sayesinde saç tellerinize güçlü ve sağlam bir yapı oluşturabilirsiniz. 

Keratin bakımı diğer saç maskelerine göre daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Saça uygulanan bu bakım sayesinde saç tellerinin yıpranmış yapısını ortadan kaldırır ve saç tellerini sararak saçın gün içerisinde maruz kalacağı etkilerden saçı korur. Bunun yanında saçları yapılan yanlış veya boya gibi kimyasal işlemlere karşı da koruyan bu keratin bakımı sayesinde saçlarınıza sağlıklı bir yapı kazandırmış olursunuz. Saçları güçlendirmek ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için uygulanan bu keratin bakımı sayesinde  saçlarınızın daha canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.
25 ms