17 Temmuz

Kalıcı Fön

Kalıcı Fön


Saç bayanlar için oldukça önemli bir aksesuardır. Ve saçın görünümün hoş olması her kadını cezbeder nedeni kadına verdiği özgüven ve görünümünde güçlü bir etki yaratmasıdır. Ancak sürekli saça yapılan uygulamalar saçı etkilemekte yıpranmasına neden olmaktadır. Saçını haftada 2 kere düzleştiren bir bayanın saçlarının ucundaki kırıkların fazlalığı ve saçın cansız hali büyük bir dikkat unsurudur. 

Keratin tedavisi bu kısımda devreye girmekte ve kadınlara kalıcı fönün anahtarını verirken güçlü ve hoş görünen parlak saçları vaat etmektedir. Keratin işlemi sonucunda 6 aya varan düz saçlara kavuşur ve saçlarınızın keyfini çıkarırsınız. Uzun süre kalıcı olsun diye sağlam fön çekmeye çalışırken kullandığınız fön makinası ve ardından düzleştirici ile geçme işlemleriniz son derece zararlı işlemlerken brezilya fönü adı verilen uygulama keratin tedavisini de size sunarak bütün yıpranmış görünümü parlak ve güçlü saçlara bırakırken kalıcı fönün anlamını yaşamanıza olanak sağlar.
Brezilya fönü ile saçlarınıza uzun süreli kalıcı bir fön imkanı sağlamakla kalmaz saçlarınıza nemlilik ve canlılık kazandırabilirisiniz. Uzun süre kalıcı fön sağlayan brezilya fönü uygulaması ile saçlarınızın kabarmasını ve elektriklenmesini engelleyebilir ve saçlarınızın yumuşak ve parlak gözükmesini sağlayabilirsiniz. Saça uzun süreli bakım yaparken şekillendirici ve kimyasalların etkilerinden de koruyarak saçta yıpranma ve hasar oluşumunu engeller. 

Natura Keratin Brezilya Fönü uygulaması ile saçlarınıza uzun süreli kalıcı bir keratin yüklemesi yapabilirsiniz. Saç tellerini de güçlendirerek saçlarınızın canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Hassas saç tellerine bile gönül rahatlığıyla uygulayabileceğiniz bu brezilya fönü sayesinde saçların hassasiyetini ortadan kaldırır ve güçlü saç tellerine sahip olabilirsiniz. 
 
 
 
27 ms