0

Hamilelikte Saç Bakımı

Hamilelikte Saç Bakımı

Hamilelikte Saç Bakımı
  • 17 Temmuz 2018, Salı
  • 150

Hamilelik döneminde saç problemleri yaşayan bayanlar bu dönemde içtiği ilaçlara dikkat ettikleri kadar saç bakımı için kullandıkları kozmetik ürünlere de dikkat etmeliler. Kimyasal olan ve çok fazla katkı bulunan kozmetik ürünleri tercih etmekten kaçınmak gerekir. Çünkü kimyasal maddelerin ciltten emilerek bebeğe geçme riski bulunur. Ayrıca hamilelikte saç yıkamak için kullandığınız şampuanları da özenle seçmelisiniz. İçeriğinde sülfat olan şampuan kullanımı hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı açısından çok risklidir. Şampuanlarda bulanan sülfat saçlarda zamanla aşınma, kuruluk ve yıpranma oluştururken zararlı bir kimyasal olduğundan hamilelik döneminde de sülfatsız şampuan tercih edilmelidir.

Groomed Sülfatsız şampuan ile saçlarınızı kalıntılardan arındırarak saçlarınıza mükemmel canlılık ve parlaklık kazandırır. Çünkü sülfatsız şampuanlar saçlarınızı yıpratmaz ve saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar ve en önemlisi de sağlığınız açısından hiçbir tehlike oluşturmaz. Bu nedenle hamilelik döneminde de en çok tercih edilen şampuanlar sülfatsız olanlarıdır.

Hamilelikte ise saçlarınızın aşırı yıpranmasından ve kırılmasından çok fazla şikayetçiyseniz saçlarınıza saç botoksu uygulamasını yapabilirsiniz. Natura Keratin saç botoksu uygulaması ile saçlarınıza canlılık parlaklık kazandırır ve saçlarınızın mat ve cansız yapısından uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca bu saç botosunun kimyasal ve formaldehit içermemesi sayesinde kendinize ve bebeğinize zarar vermeden saçlarınızı canlı ve parlak bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
 
Natura Keratin Brezilya Fönü uygulaması ise içerisinde yasal sınırın altında formaldehit bulundurmasına rağmen hamile ve emziren bayanlar için önerilmez.
 
Ücretsiz Kargo

1500 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için