17 Temmuz

Güzelliğinizi Saçlarınıza Borçlusunuz

Güzelliğinizi Saçlarınıza Borçlusunuz


Çağlar öncesinden beri güzellik kavramı kadınla bütünleşmiştir. Peki her kadın güzel midir? Ya da kadını güzelleştiren nedir? Elbette kadın ve güzellik denildiği zaman hepimizin aklına saç gelir. Saç bir kadının olmazsa olmazıdır. Her kadın güzel saçlara sahip olmak ister. Bu uğurda da saçlarına çeşitli işlemler uygular.

Hepimizin bildiği üzere de saçlar oldukça hassas ve kırılgandır. Bu işlemler saçları oldukça yıpratır. Bir süre sonra bir bakmışız güzel olması uğruna o kadar çaba sarf edilen saçlardan eser kalmamış , saçlar mat ,cansız ve kuru bir hal almıştır.Tam bu sırada bir telaş başlar ve büyük bir arayış içine  girilir.
Kulaktan dolma bilgiler uygulanmaya, piyasadaki sözde bakım yapıcı-onarıcı ürünler kullanılmaya başlanır. Sonuç ise daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu durumda saçlarınızı kurtaracak tek bir çözüm vardır. O da Free Plus keratin bakımıdır. Free plus keratin bakımı hasarlı, yıpranmış, yanmış saçları onarırı ve bakım yapar. Ayrıca free plus keratin formaldehit ve türevi gibi zararlı kimyasallar içermez. Bu sayede hamile ve emziren kadınlar bile kullanabilir. 

Saçlarınızın her zamanki renginden sıkılıp yeni bir renge boyattıysanız bu rengin istediğiniz süre boyunca saçlarınızda sağlıklı ve canlı bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey boyalı saçlarınızı saç tipinize uygun saç maskeleri ile kalıcılığını sağlamak ve saçlarınızın ihtiyacı olan nemi de sağlayarak canlı ve parlak gözükmesine yardımcı olmak. 

Natura Besleyici ve Boya Koruyucu saç maskesi ile saçlarınızın hasarlı ve yıpranmış yapısından kurtulabilir ve saç yüzeyini de pürüzsüzleştirebilirsiniz. Boyanın saçlarda kalıcılığının artmasını sağlayarak saçlarınızın canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda saç yüzeyini de pürüzsüzleştirerek saçların parlak gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Saç besleyici ve onarıcı saç maskeleri sayesinde saçlarınıza mükemmel parlaklık ve nem sağlarsınız. Saç tellerini güçlendirerek kırılmaları engeller ve güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu bir tabaka oluşturursunuz.
25 ms