0

Brezilya Fönünden Sonra Hangi Şampuanı Kullanmalıyım?

Brezilya Fönünden Sonra Hangi Şampuanı Kullanmalıyım?

Brezilya Fönünden Sonra Hangi Şampuanı Kullanmalıyım?
  • 28 Ekim 2020, Çarşamba
  • 1203

Natura Keratin (sodyum klorür ve sülfat içermeyen) şampuan ve saç kremini kullanabilirsiniz. Diğer şampuanların içeriğindeki sodyum klorür ve sülfat keratin tedavinizin kısa sürede bozulmasına neden olacaktır.

Parlak ve canlı saçlara kavuşmak amacıyla yaptığımız keratin bakımının kalıcılığını sağlamak ne kadar yaptığımız günlük bakım bağlı olsa da sürekli olarak kullandığımız ürünlerinde bunda katkısı büyüktür. Bu nedenle kullandığımız şampuanlara dikkat etmeliyiz. Yanlış seçilen şampuanla yapılan saç yıkama işlemi brezilya fönü veya saç botoksuna büyük zarar verir.

Saçları besleyen en önemli yapı keratindir. Yıpranmış ve kırılmış saçlarınıza yaptığınız keratin bakımının uzun süre kalıcı olması için de Groomed Sülfatsız Şampuanı tercih edebilirsiniz. Bu şampuanlar sayesinde saçlarınızın mat ve cansız görünümde olmasını engelleyebilir ve saçlarınıza gereken nemi kazandırabilirsiniz. Saçlarınıza gereken proteini kazandırarak saçlarınızın daha dirençli olmasını sağlayabilirsiniz.

Sülfatsız olan bu şampuanlar gerek içerdiği maddeler gerekse üretimi açısından çok özel şampuanlardandır. Formülleri yumuşak olan bu sülfatsız şampuanlar saç derisini aşındırmadan nazikçe bir temizlik sağlar. Sitemizde de satılan Natura Keratin ve Groomed markalı bu sülfatsız şampuanlar brezilya fönü ve keratin botoksu sonrası da kullanabileceğiniz özel içerikte olduğundan saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün içindeki organik sertfikalı ürünler ile saçlarınızın yağdan, kimyasal ve kozmetik kalıntılardan arındırılmasını sağlarken aynı zamanda besler ve bakım yapmanızı sağlar. Keratin bakımı yaptırmayanlar ise saçların sağlıklı yapısını korumak amacıyla düzenli olarak kullanabilirler. Brezilya Fönü ve Keratin bakımı sonrası için Keratin sonrası dikkat edilmesi gerekenler başlıklı yazımıza göz atın.
Ücretsiz Kargo

1500 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için