Brezilya fönü ile düz ve bakımlı saçlar

Brezilya fönü ile düz ve bakımlı saçlar

Brezilya fönü ile düz ve bakımlı saçlar
Saçlarınıza bir fön çekip aylarca bozulmamasını ister misiniz ? Kulağa böyle söyleyince çok hoş geliyor. Sabah kalkıyorsunuz saçlarınızın fönlü dışarı çıkıp fırtınaya maruz kalıyorsunuz ama saçlarınıza etkilemiyor bile. Dahası da var denize girip çıksanız yağmurun altında saatlerce kalsanız bile saçınızın fönünün bozulmasına artık son.

Bu ne biçim hayal demeyin çünkü bunların hepsi gerçek 6 aya kadar fönlü dümdüz saçlara hazır mısınız ? Her gün saçını farklı farklı şekillendiren kadınların ilgisini çekmese de kuaförden yeni çıkmış gibi düm düz göz alıcı sağlıklı saçlar size yepyeni bir hava kazandıracaktır.
Brezilya fönü ile saçlarınız hem elektriklenmeden düm düz fön çekilmiş gibi duruyor hem de saçınızın içeriğindeki mineraller kuvvetlendirerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyorsunuz saçlarınızı.

Brezilya fönü uygulaması denilince aklımıza sadece kalıcı fön gelmemelidir aynı zamanda daha önceden de işlem görmüş yıpranmış kırık ve cansız saç tipini de onaran güçlü bir yapıya da sahiptir. Yanlış uygulamalar sonucunda bazı talihsiz olaylar da yaşayabiliriz. Örneğin saçınızı platin sarı renge boyatmak istiyorsunuz saçları yanıp mısır püskülü haline dönüşüyor. Bu da bir gerçek ki  böyle bir saçı hiçbir şampuan, krem, serum, maske, yağ eski haline getiremez. Brezilya fönü keratini saçları düzleştirirken aynı zamanda yapılandırır. Yanmış ve ağır hasar görmüş saçları da mükemmel bir şekilde onarır.

Natura keratin hair treatment brezilya fönü
1- 6 aya kadar kalıcı düzleştirme ve bakım yapar.
2- Boya ve kimyasallardan yanmış, yıpranmış saçlarınızı onarır.
3- Saçlardaki elektriklenme ve cansız görünüm yerine parlak ve dolgun bir görünüm kazandırır.
4- Saçlarınızı kalıcı fönlü olarak kullanırsınız her gün fön çekmekten kurtulursunuz.

brezilya-fonu

brezilya-fonu

www.naturakeratin.com.tr

İlgili mesajlar

Yorum yap